Pařba v Praze: Manžel Aleny Šeredové slavil padesátiny ve vyhlášeném baru. Přiletěla s ním celá italská delegace

Alena Šeredová s manželem Alessandrem
Alena Šeredová s manželem Alessandrem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2024

Alessandro Nasi, manžel modelky Aleny Šeredové, oslavil padesáté narozeniny ve velkém stylu. Rodina i skupina přátel nasedla do letadla a přiletěla slavit do rodného města jeho ženy. V Praze je sice špatné počasí, i tak se ale početná italská »delegace« bavila v dobré náladě. V pátek zavítala parta do jednoho z vyhlášených klubů v centru města. Nechyběl dort Pavlova, Alenini rodiče a tanečnice u tyče. Redakce ŽivotvČesku.cz modelku oslovila s dotazem, jaké má pro manžela překvapení, do vydání článku ale brunetka neodpověděla. Před necelými třema týdny, kdy také navštívila Prahu, exkluzivně prozradila detaily své návštěvy.

Alena Šeredová uspořádala pro svého manžela, kterému přezdívá »Ale«, velkolepou oslavu v milované Praze. Do letadla však neusedla jen ona s nejbližší rodinou. Do Prahy přiletěla početná parta přátel, která si následně českou metropoli užívala plnými doušky. Dle snímků, které Alena Šeredová sdílela na svém profilu na sociální platformě Instagram, se pátek vydařil. Procházky Prahou a venkovní program vystřídala party v jednom z proslulých barů v Dlouhé ulici.

Na večírku nechyběla dcera sympatického páru Vivienne a ani rodiče půvabné modelky. V sobotu se italská narozeninová delegace procházela po pražských památkách. Nevynechala v pláštěnkách Staroměstský orloj ani Karlův most.

Velkolepá oslava se konala necelé tři týdny poté, co modelka a herečka navštívila Prahu kvůli pracovním povinnostem, jak prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Jsem tu jen na dva dny. Na natáčení a focení kampaně," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vicemiss z roku 1998 začátkem dubna.

Padesátiny italského dědice automobilky Fiat byly během roku už druhou velkolepou akcí v rodině okouzlující modelky. Loni v červnu v sicilském městečku Noto uspořádali grandiózní svatbu, na kterou se sletěli přátelé z celého světa. Během roku pak manželé s dětmi i bez nich navštívili několik míst v rámci svatební cesty a rodinných dovolených.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.