Reklama:

Partner Ivy Kubelkové Georg Jirasek bude mít šťastného Valentýna. Moderátorka se ukázala v červeném prádle jako rudá dračice

Iva Kubelková a Georg Jirásek
Iva Kubelková a Georg Jirásek
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2024

Někdejší vicemiss Iva Kubelková je na Valentýna připravená. Okouzlující moderátorka ukázala snímky v červeném prádle a v černých silonkách nad kolena. Bývalá modelka se pyšní skutečně perfektní postavou, kterou vkusné prádlo ještě více zvýraznilo. Moderátorčin životní partner Georg Jirasek se může na valentýnský večer těšit takzvaně jako malý kluk - doma má doslova rudou dračici. I kdyby pár svátek zamilovaných neslavil, podnikatel a designér může být na svou ženu opravdu pyšný. A nikoliv jenom na ni - s Ivou Kubelkovou má dvě dcery, o kterých pro ŽivotvČesku.cz charismatická brunetka začátkem února promluvila.

Reklama:

K svátku svatého Valentýna bezpochyby patří i svůdné spodní prádlo, které podtrhne ženskou krásu. Moderátorka Iva Kubelková na sociální síti Instagram sdílela snímky, na kterých vypadá v červeném prádle a černých punčochách božsky. Partner krásné brunetky Georg Jirasek musí být na svou ženu skutečně hrdý a považovat ji za svou chloubu. Šarmantní Iva se však i o partnerovi vždy vyjadřovala v superlativech a je vidět, že i po více jak dvacetiletém soužití jim partnerský vztah jen kvete.

Reklama:

Iva Kubelková patří ke klenotům mezi známými Češkami. Je nejen krásná, ale i moudrá a charismatická. Někdejší vicemiss byla ozdobou loňské řady taneční soutěže StarDance, jež skončila před téměř dvěma měsíci. Dvojnásobná maminka měla začátek nového roku ve znamení práce a moderování nejrůznějších společenských akcí. Jedné významné se začátkem února účastnila jako host - maturitní ples starší dcery Natálie byl pro celou rodinu dojemným zážitkem.

Okouzlující moderátorka pro ŽivotvČesku.cz řekla, čeho si na svých dvou dcerách nejvíce cenní. Jsem ráda, že jsou holky vnímavé a citlivé ke svému okolí a k lidem kolem sebe, to je myslím hodně důležité," řekla upřímně pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: