Partner Lucie Vondráčkové promluvil o zdravotním stavu. Petr Vojnar přiznal, co se před zpěvačkou stydí dělat

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2021

Současný partner Lucie Vondráčkové (41) kvůli akutní operaci, kterou podstoupil letos v lednu, ztratil na váze. A i devět měsíců od ní je v šetřivém režimu, protože stále není po zákroku, kdy mu lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici odebrali žlučník, zcela ve stoprocentní kondici. Moderátor Petr Vojnar (45) pro ŽivotvČesku.cz poskytl rozhovor, v němž promluvil nejen o své zdravotním stavu, ale přiznal, že před zpěvačkou se stydí dělat jednu věc.

Petře, v lednu jste prodělal akutní operaci žlučníku, kterou vám provedli lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Byl vám odebrán žlučník a k tomu se přidaly problémy se slinivkou. Jak jste na tom se zdravím aktuálně?

Lépe. Zlepšuje se to postupně. Teď mi vyšly skoro všechny výsledky dobře a čekám na výsledky ještě počítačové tomografie (CT). A když mi vyjde dobře i tohle, tak do půl roku budu moct konzumovat opravdu cokoliv.

Po pracovní stránce zvládáte vše?

Obnovila se divadelní hra Vinetů, ve které působím. Před covidem jsme ji hráli jen třikrát, takže to za tři týdny bude taková staronová premiéra. Do toho mám nabídku na další divadelní hru, což je pro mě zajímavé, ale nevím, jestli to přijmu a do toho moderuji společenské akce a učím rétoriku.

Takže si nestěžujete. Když ale odbočím k hudbě, protože jste začínal v showbyznysu jako člen kapely T-Boyz. A jako partner zpěvačky Lucie Vondráčkové máte k hudbě v současnosti určitě blízko, nepřemýšlel jste lidově řečeno o návratu ke kořenům?

Pravda je, že letos to je 20 let od vydání našeho slavného hitu Beruška. Upřímně jsem o tom i uvažoval a možná se s tím někde objevím. Jde spíše ale o to, že mě s tím už pár lidí oslovilo, ale musela by přijít nabídka, která se neodmítá. Tedy někde bych to klidně zazpíval, ale musela by přijít nabídka, která mi dává smysl. Letos je to tedy jediný rok, kdy bych neměl s tím problém vystoupit.

A tím, že tvoříte pár s Lucií Vondráčkovou, zpíváte si společně třeba na procházce?

Před zpěvačkou jejího kalibru se stydím zpívat. Takže ne.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.