Partnerka Bohuše Matuše se krásně zakulacuje. Takhle jí zpěvák hladí bříško v 6. měsíci těhotenství

Zpěvák se těší na svého prvního potomka.
Zpěvák se těší na svého prvního potomka.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2020

Zpěvák Bohuš Matuš (46) se zanedlouho stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie je ve 23. týdnu těhotenství. Prvního společného potomka by měla přivést na svět koncem roku. Zpěvák redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, že v září se pár bude stěhovat do většího bytu. A pochlubil se snímky, jak si těhotenství partnerky užívá.

"Ano, Lucinka je těhotná. Rozhodli jsme se, že budeme rodina," potvrdil před pár týdny pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který následně prozradil i pohlaví miminka: "Čekáme holčičku," prozradil s tím, že jméno pro svého prvního společného potomka už mají vybrané jméno. "Necháme si ho ale pro sebe," podotkl.

Zpěvák se svou partnerkou se budou v září stěhovat. A to z důvodu, že pro výchovu dcery budou potřebovat větší prostor.

"Vybrali jsme si nájemní byt na Praze 8. Je velký a krásně se do něj vejdeme všichni tři. Stehujeme se od září. Vybrali jsme metrově větší, protože náš současný je menší a naše holčička bude mít svůj pokojíček, který si chce Lucinka vybavit podle svých představ, ale určitě bude převládat růžová," upřesnil nastávající tatínek, který v minulosti zářil v řadě slavných muzikálů jako Monte Christo, Noc na Karlštejně, Ples upírů či Fantom Opery a dalších.

U jednoho potomka Bohuš Matuš zůstat nechce. "Rád bych velkou rodinu, takže naší naší dceři určitě v budoucnu přibude sestřička nebo bráška," dodal zpěvák, který se na narození miminka hodně těší a své Lucince velmi často hladí bříško prý kvůli tomu, aby miminko cítilo jeho lásku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.