Partnerka Daniela Nekonečného promluvila u jeho hrobu o seznámení. Dcera Tereza na kameru ukázala speciální tetování

Autor: ŽivotvČesku | Hrob Daniela Nekonečného
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Šoumen a zpěvák Daniel Nekonečný (†52) se proslavil zejména tím, že lidem rozdával hudebně všechny rozkoše světa. O místo posledního odpočinku v Praze na Malvazinkách se stará zpěvákova dlouholetá partnerka Zuzana Kardová s dcerou Terezou. Pro ŹivotvČesku.cz u jeho »zlatého« hrobu zavzpomínala nejen na to, jak se spolu seznámili. "Poprvé mi řekl, kde jsi byla včera," ohlédla se Zuzana Kardová.

Daniel Nekonečný byl králem v tom, kolik radosti dokázal rozdat a jakou spektakulární zábavu uměl do svých vystoupení vtěsnat. Přihnal se na pódium jako žlutá kometa, všechny ozářil a když zmizel, tak publikum dál tleskalo s otevřenými ústy. Hudebník, který byl specifický nejen svým oblečením, ale i svými vystoupeními, zemřel 26. března 2019.

"Myslím, že Dana nikdy nikdo nedokáže nahradit," řekla ve videu pro ŽivotvČesku.cz partnerka umělce, která společně s dcerou Terezou zavzpomínala na řadu milých momentů ze života s Danielem Nekonečným.

Ostatky nezapomenutelného rozdavače všech lidských rozkoší byly rozděleny na dvě části - jednu část si vzala jeho sestra a uložila ji v Boskovicích. Druhou část opatrovala právě Zuzana Kardová, která popel nechala uložit do žluté urny na Malvazinkách.

Zuzana Kardová s dcerou
Zuzana Kardová s dcerou
Foto: ŽivotvČesku

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.