Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa ukázala jen v plavkách těhotenské křivky. Bříško se Agátě Hanychové čím dál více zakulacuje

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2023

Své třetí těhotenství si rozhodně užívá. Tak se dá vnímat, že čím dál častěji Agáta Hanychová (37) vystavuje své těhotenské křivky na svém sociálním profilu. Příchod miminka na svět očekává s Jaromírem Soukupem (53). A aktuálně se pochlubila snímkem z pláže ze Španělska, kde vlastní mediální magnát prázdninový dům, a ze kterého je zřejmé, že se jí bříško čím dál více zakulacuje. Že kontroverzní influencerka s třetím potomkem bude už klidnější a ještě významně více zodpovědnější, doufá a věří i její matka - Veronika Žilková (61), uvedla to pro ŽivotvČesku.cz.

"Až se jí narodí, to už jí bude 38 let a to je, myslím si, pravá chvíle na třetí dítě. A doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak že zklidní Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk," uvedla pro ŽivotvČesku.cz matka influencerky Veronika Žilková, která se těší, že se stane již čtyřnásobnou babičkou.

Miminko Agáty Hanychové by mělo přijít na svět v dubnu. Do druhé poloviny těhotenství vstoupila tmavovláska pobytem ve Španělsku, kam s partnerem Jaromírem Soukupem vyrazila. Nedávno odpovídala na dotazy, které jí fanoušci zaslali na sociální síti Instagram, a přiblížila, jaké jméno pro svého potomka oba partneři vybrali.

"Pro holčičku máme vybrané jméno Rozárka. A pro kluka nemáme žádné, a to proto, že víme, že to bude holčička," uvedla influencerka a moderátorka talk show na televizní stanici Barrandov »Holčičky«, jak přezdívá svým fanynkám.

O tom, že se společně s Jaromírem Soukupem na miminko těší, svědčí i to, že v poslední době se hojně chlubí snímky, na nichž ukazuje odhalené bříško. Není to tak dlouho, co si k tomu přizvala profesionálního fotografa a uveřejnila snímek, kde nemá tričko ani podprsenku a pózuje jen s andělskými křídly.

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů kromě syna Kryšpína (11) také dceru Miu (5). Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jejich první společný potomek, který se má narodit v dubnu, podle slov budoucí trojnásobné maminky přijde na svět v pražské porodnici na Vinohradech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.