Pátrání po dvou mladících pokračuje. Matka jednoho z nich promluvila: Byla bych nejšťastnější, kdybych Samka mohla obejmout

Pohřešování Leoš Vrubl a Samuel Moulis
Pohřešování Leoš Vrubl a Samuel Moulis
Foto: Archiv Lenky Moulisové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2020

Matka jednoho z chlapců, po kterých intenzivně pátrají policisté, zřejmě tuší, že možná svého syna již nikdy nespatří. V pátek na svém Faceobooku napsala, že jsou hoši po smrti. Později svá slova přehodnotila a vysvětlila je.

"S lítostí vám oznamuji, že dne 5. 8. 2020 vyhasly dva mladé životy. Opustil nás Samík Moulis a Leo Vrubl. Samíku, budeš nám moc chybět. Miluji tě,“ loučila se v pátek v podvečer zarmoucená matka pohřešovaného hocha.

Policisté stále věc nemají za uzavřenou. V pátrání pokračují i v sobotu.

"Ke včerejšímu příspěvku který jsem napsala. Chci napsat, že mi policie řekla že mam myslet na to nejhorší. Napsala jsem tam ten odkaz, ale jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná. A myslela jsem na to nejhorší. Kluci šli do vody, když tam byl silný průtok vody a těla se nešla," uvedla matka jednoho z chlapců a pokračovala: "Omlouvám se myslím že většina lidí mě zná.Psychicky to nezvládám.Pořád si říkám že Samko přijde a řekne mamčo jsem doma. Byla bych nejštastnější namka pod sluncem kdybych Samka mohla obejmout."

Policisté připouští, že šance, že by se mladíci našli živí, je malá. Muži zákona po dvou šestnáctiletých chlapcích pátrají od středeční půlnoci. Ve čtvrtek po nich vyhlásili i celostátní pátrání. Do terénu se vrátili v pátek. Do akce se zapojil také vrtulník a říční záchranáři.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.