Pátrání pokračuje: Pohřešovanou Ninu a Jana hledal speciální pátrací tým. Zapojeni byli psovodi

Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Nina a Jan se pohřešují od sobotního večera
Foto: Archiv Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Případ pohřešované dvojice - Niny Hustedové (24) a Jana Polyáka (34) i nadále pokračuje. Policie vyhlásila pátrání po dvojici poté, co v sobotu večer náhle zmizela a rodina se oba nezvěstné snažila bezúspěšně kontaktovat na telefonu. V neděli večer proběhla pátrací akce ve spolupráci se SAR Terezín, speciálním kynologickým a záchranným týmem.

Čtyřiadvacetiletá Nina Hustedová byla naposledy viděna v okolí svého bydliště v pražských Stodůlkách a od té doby o ní nikdo nic neví. Podle policie bylo bezúspěšně prohledáno na desítky různých míst. Do hledání byl zapojen také pátrací tým pro oblast služební kynologie - SAR Terezín specializovaný na vyhledávání ztracených a pohřešovaných osob. Podle dosavadních informací by se Nina mohla pohybovat ve společnosti čtyřiatřicetiletého Jana Polyáka. Ten je střední postavy, vysoký zhruba 170-180 centimetrů a má krátké hnědé vlasy a vousy. Nosí hranaté dioptrické brýle a v posledně době nosíval mimo jiné tyrkysovou roušku s červenými ornamenty.

Nina by na sobě měla mít dlouhý kabát béžové barvy, modré nebo černé kalhoty, černé kotníkové boty a šálu. Je vysoká asi 175 centimetrů a má dlouhé rovné hnědé vlasy. V neděli večer zahájil speciální pátrací tým SAR za asistence kriminální policie v pražských Stodůlkách pátrací akci po dvojici pohřešovaných. Psovodi měli rozdělené oblasti, které procházeli se psi s výcvikem ke hledání osob. Bohužel se nepodařilo najít jakoukoli stopu.

Policie prosí o pomoc veřejnost. Kdokoli, kdo by dvojici viděl nebo měl o ní nějaké zprávy, nechť o tom neprodleně informuje na lince 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.