Patricie Pagáčová opět ozdobou v show plné kostýmů. Tentokrát si zazpívám, prozradila

Sympatická herečka Patricie Pagáčová
Sympatická herečka Patricie Pagáčová
Foto: nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2020

V show plné kostýmů a povedených proměn se cítí už jako ryba ve vodě. Krásná herečka Patricie Pagáčová (31) se totiž opět objeví coby porotkyně v devátém díle populárního pořadu. Ovšem tentokrát nejen jako porotkyně, ale i jako vystupující. "Budu dělat Ivo Pešáka a hodnotím to jako vtipné vystoupení," řekla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná kráska.

Patricie se stala součástí vystoupení hudebníka Alberta Černého (31). Společně s ním zazpívala hit Ivana Mládka – Prachovské skály, a to v kostýmu Ivo Pešáka.

"Přiznám se, že jsem si vystoupení velmi užila. Bylo to takové pro srandu a nebylo to takové vážné vystoupení. Dělám Ivo Pešáka se soutěžícím Albertem Černým, který dělá hudebníka Ivana Mládka. Takže si i zazpívám. Nenazývala bych to ale ani vystoupením, ale spíše takovou srandou. Ale jsem ráda, že jsem si to mohla užít a že to vystoupení nebylo míněno vážně, to bych se bála, že bych ho mohla zkazit. Takže hodnotím to jako pohodové vystoupení, zkrátka srandičky, na to mě užije," prozradila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz půvabná Patricie, která je v show plné kostýmů a skvělých proměn poměrně častým hostem. A rozhodně jako záskok je příjemnou ozdobou poroty.

"Vtipné na tom je, že jsem ve Tváři měla být jednou, ale okolnosti, kdy do natáčení zasáhla epidemie, vše změnily. Tak jsem zaskakovala vícekrát. Nejprve dvakrát za Evu Burešovou a poté za jednoho hosta, který měl v show být a nemohl. Upřímně ale, mě to baví. Celý pořad je velmi zábavný a účastní se ho skvělí lidé, takže si to opravdu moc užívám a jsem velmi ráda, že jsem tam takhle mohla být," dodala sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz, která ve velmi zajímavém kostýmu bude velkým zpestřením dalšího dílu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.