Patricie Pagáčová svěřila chytrý recept na štíhlou postavu: Nejsem typ člověka dbající na jídelníček, míní

Patricie Pagáčová je v požehnaném stavu
Patricie Pagáčová je v požehnaném stavu
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2020

Patricie Pagáčová (31) má i v těžké době, která se dotýká všech, pracovní možnosti díky natáčení, která zatím běží. Ovšem život sympatické herečky není jen o práci. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak se udržuje v kondici, čemu neodolá a co si pořídila domů během karantény.

Patricie Pagáčová je oblíbená herečka, která se divákům zapsala do paměti jako Tereza Jordánová v seriálu Ulice. V červnu 2019 se provdala za Tibora Pagáče a v manželství jen kvete. Krásná blondýnka má recept, jak se udržuje v kondici a v dobré náladě. Není totiž tajemstvím, že svou postavu dokázala v posledních letech »vyladit« téměř k dokonalosti.

"Nejsem typ člověka, který by hodně dbal na to, co jí. Nehlídám si jídelníček, spíš se snažím poslouchat vlastní tělo. Podle mě je ideální se nepřejídat. Jíst do polosyta a pít do polopita – u mě osobně tohle funguje nejlépe. Zároveň mít dostatek zdravého pohybu. Já mám nejraději obyčejnou chůzi, nejčastěji chodím na procházky se psy. A taky jsem si pořídila rotoped, ale s tím to moc nepřeháním. Za mě je nejlepší chůze, na tu nedám dopustit. Občas ještě cvičím jógu, ale to spíš taky rekreačně. Když se »dokopu« jednou týdně, tak je to úspěch," přiznala Patricie Pagáčová pro ŽivotvČesku.cz.

Podle herečky je všechno o tom, jak si to člověk nastaví v hlavě. Když chce někdo mít hezkou postavu, musí zkrátka přepnout a jít si za tím. "Je to především o mysli. Člověk k tomu musí mít takový zdravý přístup. Rozumím, že váhu a postavu lidé hodně řeší, je to pochopitelné. Já jsem to »hrotila« úplně stejně, trvalo mi pár let, než jsem to pustila z hlavy. Není to v životě tak podstatné. Vždycky to může být horší, ale samozřejmě i lepší. Psychická pohoda je v současné době těžko udržitelná, když jsou na tom lidé třeba zdravotně nebo finančně špatně," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz představitelka Terezy Jordánové ze seriálu Ulice.

Pohledná blondýnka není milovnicí sladkého, proto je její největší slabostí naopak slaná pochutina. "Miluju sýry. Bez nich si to opravdu nedokážu představit. Upřímně jsem spíše na slané, než na sladké. Mám hodně ráda ty tučné a obchod se sýry je pro mě doslova ráj," dodala Patricie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.