Paul Walker zemřel před 8 lety, zanechal tu po sobě dceru. Meadow ukázala na snímku svého manžela, který by otci v kráse konkuroval

Paul Walker
Paul Walker
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2021

Dnes je tomu přesně 8 let, co tento svět navždy opustil oblíbený herec Paul Walker. Bylo mu pouhých 40 let, když tragicky zahynul při rychlé jízdě, kterou tolik miloval. Jeden z hlavních hrdinů filmové série Rychle a zběsile po sobě na tomto světě zanechal dceru Meadow (23). Ta byla ještě malá dívka, když přišla o otce, dnes už je ale okouzlující dospělou ženou, která se letos dokonce vdala.

Smrt Paula Walkera před osmi lety otřásla jeho rodinou, přáteli, ale také fanoušky z celého světa. I v České republice se na jeho počest pořádaly takzvané spanilé jízdy, které vzdávaly hold zesnulému herci a připomínaly jeho největší vášeň - jízdu v rychlých autech. Když Walker zemřel, zanechal tu po sobě dceru Meadow, která ztrátu otce dodnes nese velmi těžce.

Největší oporou po ztrátě otce byli Meadow herci z filmové série Rychle a zběsile, pro které byl Paul Walker dobrým přítelem. Obzvláště velkou starost o ni začal projevovat Vin Diesel (54), který Walkera považoval za součást své rodiny, a proto se ujal i Meadow.

"Celá pointa série Rychle a zběsile tkví v tom, že bratrství je silné pouto, nutně netkví v pokrevním vztahu," řekl Vin Diesel magazínu People s tím, že přesně takové bratrské pouto vzniklo mezi ním a zesnulým hercem. Meadow Walkerové v reálném životě otcovskou osobu nahradil.

"Když je Den otců, Meadow je první, kdo mi k němu popřeje. Když ji vidím se svými dětmi, je to jeden z nejkrásnějších pohledů na světě. Cítím, že ji musím chránit," prozradil Vin Diesel a přiblížil tak, jak silný vztah mezi ním a krásnou Meadow vznikl.

Krásná dcera tragicky zesnulého herce se pochlubila na snímku svým osudovým mužem, tím je herec Louis Thornton-Allan, se kterým si v říjnu řekla své »ano«. V popisku se o něm vyjádřila jako o nejlepším příteli, což se ale významově vztahuje k jejich svazku. Dceru Paula Walkera může těšit, že se o jejím manželovi lidé na sociálních sítích vyjadřují jako o velmi pohledném a někteří dokonce srovnávají jeho rysy se zesnulým hrdinou akčních snímků.

O tom, že Meadow a Vin jsou jako otec s dcerou, svědčí i fakt, že když se dcera Paula Walkera vdávala, byl to právě Diesel, kdo ji odvedl k oltáři. Svatba byla velmi intimní událostí a zúčastnili se jí i další herci ze série Rychle a zběsile, kteří plakali dojetím.

Kromě toho, že se Meadow Walkerová vdala, je také úspěšnou modelkou, o kterou mají zájem i velmi prestižní módní domy. Je také jednou ze zakladatelek Nadace Paula Walkera, kterou dodnes poctivě vede a díky níž pomáhá dětem z chudých oblastí i životnímu prostředí. Zesnulý tatínek by na ni jistě byl pyšný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.