Takhle dnes vypadá dcera zesnulého Paula Walkera. Meadow vyrostla do krásy a našla si manžela, který ji zahrnuje láskou

Meadow Walkerová
Meadow Walkerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2022

Jeden z hlavních hrdinů filmové série Rychle a zběsile, herec Paul Walker, po sobě na tomto světě zanechal dceru Meadow (23). Bylo mu teprve 40 let, když zemřel při tragické autonehodě. Jeho dceři bylo tehdy 15 let a on sám by byl pyšný, kdyby viděl, jak krásná žena z ní vyrostla. Nyní už je také vdaná a věnuje se charitativní činnosti. Vin Diesel (55) pro magazín People promluvil o tom, jaký má s dcerou svého zesnulého kolegy a kamaráda vztah.

Letos tomu bude už devět let, co tento svět navždy opustil oblíbený herec Paul Walker. Jeho dcera Meadow byla tou dobou teenager a kromě vlastních potíží spojených s věkem se musela vyrovnávat s tragickou ztrátou. Velkou oporou jí byli kolegové jejího otce z Rychle a zběsile, kteří tu pro ni byli nejen v těžkých časech, ale jsou tu pro ni dodnes.

I díky opoře blízkých se z Meadow Walkerové stala krásná dospělá žena, které se daří v mnoha ohledech. Je úspěšnou modelkou a věnuje se charitativní činnosti, jako to dělával její otec. V letošním roce se také vdala. Hvězdy filmů o vytuněných autech nemohly na veselce chybět a jedna z nich zastala zásadní roli.

K Paulu Walkerovi měl z kolegů nejblíž Vin Diesel, který ve filmech ztvárnil Doma Toretta. Stejně blízko má nyní i k Meadow, která ho požádala, aby ji odvedl k oltáři. On její přání rád splnil. "Když je Den otců, Meadow je první, kdo mi k němu popřeje. Když ji vidím se svými dětmi, je to jeden z nejkrásnějších pohledů na světě. Cítím, že ji musím chránit," řekl Vin Diesel magazínu People.

Že Meadow Walkerová skutečně vyrostla do krásy a je v manželství spokojená, dokazují nejnovější snímky. Na těch je zachycena společně s manželem na procházce se psem v newyorské čtvrti Soho. Její milý jednou rukou držel vodítko a druhou rukou objímal manželku okolo ramen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.