Pavel Trávníček jako oddaný táta v horách. Jeho manželka prozradila, jak si zkrátí mrazivé období

Pavel Trávníček a jeho manželka Monika
Pavel Trávníček a jeho manželka Monika
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2022

Věk je jenom číslo a u mužů to platí dvojnásobně, ti zůstávají pořád rozvernými kluky. Manželka pohádkového prince Monika Trávníčková (36) pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak si její rodina bude krátit čekání na jaro.

Manželé Trávníčkovi nezastírají, že čekání na jaro je dlouhé, ale snaží se ho vyplnit příjemnými aktivitami. Manželka pohádkového prince v minulosti přiznala, že mrazivý zimní čas se dá lépe přežívat u dobré večeře, v příjemném penzionu nebo v rozhicované sauně. Tentokrát ale manželé nechystají romantický víkend, ale naplánovali si sportovní aktivity ve třech.

"Příští víkend vyrazíme na lyžování. Přiznám se, že sjezdovky máme určitě raději než běžky, je to pro nás příjemnější. Budeme učit malého lyžovat a moc se na to těšíme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Monika Trávníčková s tím, že čtyřletý Maxmilián má nejvyšší čas, aby se postavil na zimní kopec.

V pořádné formě se stále udržuje představitel pohádkového prince. Pavla Trávníčka (71) nezastavilo ani sedmdesát křížků na krku a stále si umí hrát a bavit se životem. Monika Trávníčková ho pochválila, že je vynikajícím a oddaným tátou nejen v horách.

Účinkování v enormně náročné taneční show StarDance navíc prokázalo, že herec je na tom výborně i co se týká fyzické kondice.

Tehdy ho pochválila i svůdná taneční partnerka Veronika Lálová (30), která pro ŽivotvČesku.cz popsala, že herec ve svém věku zvládá neuvěřitelné pohybové kreace a kousky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.