Pavel Trávníček se ztrácí před očima, začínají se mu propadat tváře. Manželka Monika úbytek na váze potvrdila a vysvětlila

Herec Pavel Trávníček s manželkou Monikou Trávníčkovou
Herec Pavel Trávníček s manželkou Monikou Trávníčkovou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Herec Pavel Trávníček (70) a jeho manželka Monika Trávníčková (35) si nenechali ujít předávání cen Thálie v pražském Národním divadle. Oblíbený filmový princ se již brzy objeví v divácky úspěšné taneční show, na kterou se od srpna intenzivně připravuje. Je zjevné, že tréninky přinesly své ovoce, bylo nepřehlédnutelné, že se mu povedlo shodit několik kilogramů. "Je to tak, zhubnul, samozřejmě díky tréninkům," potvrdila hercovu proměnu pro ŽivotvČesku.cz jeho okouzlující manželka Monika Trávníčková.

V sobotu se v pražském Národním divadle konalo slavnostní předávání cen Thálie. Tuto událost si nechalo ujít jen málo umělců, mezi přítomnými byli i Pavel Trávníček a jeho půvabná manželka Monika Trávníčková. Večer ve společnosti přátel a známých zhodnotili jako povedený.

"Užili jsme si to úžasně. Bylo fajn, že se sešlo po covidové pauze mnoho velkých umělců. Myslím si, že takové akce si zaslouží prestižní večer, a to byl. Doufejme, že nám tu kulturu nezavřou a budeme v tom pokračovat. Samozřejmě víme, že nějaká omezení časem přijdou, ale budeme rádi, když budeme nějakým způsobem fungovat dál," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková.

Nešlo si nevšimnout, že Pavel Trávníček je útlejší než ještě před několika týdny. "Je to tak, zhubnul, samozřejmě díky tréninkům. Aktivně začali už v srpnu, tak se to muselo projevit. Nevím, kolik shodil, protože není typ, který by se vážil, ale pět kilogramů minimálně dolů dal," vysvětlila manželka oblíbeného herce pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za jeho úbytkem váhy.

Nižší hmotnost se musí odrazit i na kostýmech, v nichž se slavné osobnosti po boku tanečnic a tanečníků v oblíbené show brzy objeví. "Mužům je to jedno, kilo sem, kilo tam, neřeší to. Hlavně, že dobře vypadají (směje se.) Kostýmy se musí přešívat, zrovna dnes mají zkoušku, tak se budou trochu upravovat, protože po těch trénincích přeci jen všichni zhubli," dodala Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.