Pavlína Lubojatzky má talent a možná zvítězí, řekl exkluzivně porotce Jan Punčochář z MasterChefa

Jan Punčochář zařadil Pavlínu do nejtalentovanější pětice kuchařů.
Jan Punčochář zařadil Pavlínu do nejtalentovanější pětice kuchařů.
Foto: TV Nova / Instagram
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2020

Televizní soutěž pro amatérské kuchaře MasterChef Česko má aktuálně pauzu. Další díly se na obrazovku vrátí po prázdninách. Redakci Život v Česku porotce soutěže Jan Punčochář řekl, že diváky nenáviděná Pavlína Lubojatzky je žhavá adeptka na vítězství. Není ale jediná... Zároveň vyhlášený šéfkuchař si pochvaluje, že do jeho slavné restaurace se vrátila klientela.

Stejně jako některé seriály TV Nova i MasterChef Česko si dává letní pauzu. Vysílání pro diváky atraktivní show se přerušilo po epizodě, kterou TV Nova odvysílal 10. června. Na další díly se mohou diváci těšit opět na konci léta.

Diváky opovrhovaná Pavlína, která je nejvýraznější soutěžící pořadu, může být podle porotce Jana Punčocháře jednou z pěti účastníků, kteří si dojdou pro prvenství.

Soutěžící Pavlína (foto: TV NOVA)

"Teď je pauza, ale podle mě Pavlína má talent a může vyhrát, pokud se jí bude dařit. Myslím, že zatím se jí hodně daří. Je tam ale celkem pět pro mě favoritů, které na prvenství tipuji," řekl uznávaný šéfkuchař, který naznačil, že si považuje těch, kteří do vaření dávají všechno. A Pavlína dokonce kvůli účasti v soutěži opustila své zaměstnání. Věřila si a vyplatilo se. Zatím...

Krize je zažehnána

Redakce ŽvČ se zeptala Punčocháře i na jeho podnikání. V době koronavirových opatření jeho restaurace byla ve velmi omezeném provozu. "Proděláváme milion měsíčně," uvedl tehdy Punčochář, jak opatření zahýbala s životaschopností jeho podnikání.

Vše se ale podle jeho slov vrátilo do běžného stavu. "Od prvního dne se vrátili lidi, jako tomu bylo před krizí. Takže u nás vše jede na sto procent a jsem za to rád," dodal Punčochář.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.