Reklama:

Pavlína, nebo Roman? Porotce Jan Punčochář prozradil, jak vidí vítěze v kulinářské show

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 10. 2020

Televizní soutěž pro amatérské kuchaře bude mít už brzy svého vítěze. Do velkého finále postoupili Pavlína Lubojatzky (25) a Roman Staša (32). Porotce soutěže Jan Punčochář (41) prozradil, kdo z nich má větší šance.

Reklama:

Kontroverzní Pavlína, která je nejvýraznější soutěžící pořadu, může být podle porotce Jana Punčocháře klidně vítězkou. Teď už je jasné, že nemůže skončit hůře než druhá. Do soutěže dala všechno, dokonce odešla z práce, aby se vaření mohla věnovat maximálně.

Reklama:

"Samozřejmě, že možnost vyhrát má. Rozhodne, jak poměří síly ve finále. Takže Pavlína má určitě šance na vítězství, ale asi tak stejné jako Roman. Bude hodně záležet, kdo z nich se lidově řečeno lépe na finále vyspí," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář, že oba soutěžící mají stejné podmínky a rozhodne každá chyba.

Populární porotce dále upřesnil, proč lidé nemají v lásce Pavlínu. "Je to nejspíš tím, že se s ničím nepáře a všechno tam řekne, jak si myslí. Ona chce vyhrát, taktizuje a jde si za tím bez ohledu na druhé. I to ale k soutěžím patří," dodal Jan Punčochář pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: