Pavlína z MasterChefa se dostala do dalšího kola, soutěž opustila Lucie

Pavlína Lubojatzky je soutěžící v pořadu MasterChef.
Pavlína Lubojatzky je soutěžící v pořadu MasterChef.
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2020

Středeční díl kulinářské show MasterChef se nesl v duchu kvalitních pokrmů. Soutěžící museli ukázat své kuchařské dovednosti a obrovskou fantazii. Vaření z vnitřností a exotického ovoce tentokrát nedopadlo dobře pro blondýnku Lucii. Na druhou stranu Pavlína, která je u diváků nejméně oblíbená, opět unikla vyřazení jen o vlásek.

Ve středečním dílu soutěže MasterChefa opět aktéři předvedli, že vařit je životní styl. Je vidět, že je opravdu náročná. Porota je přísnější a výzvy jsou čím dál náročnější.

Postup do finálové desítky bylo snem všech soutěžících. Poslední vyřazovací výzva se nejvíce povedla Jitce a Romanovi, naopak na svůj výtvor z exotického ovoce nemohla být pyšná blondýnka Lucie.

Pavlína přežila

Bohužel se jí nepovedl první recept z vepřového mozečku, o kterém porota prohlásila, že je doslova "hnusný" a Lucie musela ukončit své působení v soutěži.

Oproti tomu Pavlína, kterou by diváci už několik epizod viděli rádi doma, se v soutěži stále úspěšně drží. Z obou výzev vyšla jako průměrný kuchař. Ani jedno jídlo porotu nepřesvědčilo, opět se jí ale podařilo dostat se mezi TOP10. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.