Pavlína z MasterChefa si vylila srdce. Utěrka v puse s křikem v kredenci je opravdu můj majstrštyk, uvedla a postoupila

Pavlína opět postoupila...
Pavlína opět postoupila…
Foto: Archiv Pavlína L.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2020

Další porci emocí v soutěži amatérských kuchařů MasterChef Česko 2020 mají diváci za sebou. Šlo o díl, který bude na dlouho posledním. Televize Nova pokračování soutěže odvysílá až za další tři měsíce, tedy v září. A i tentokrát se vyřazovalo.

Ve středu soutěžící museli ukázat, co dovedou s rybou. Úkolem bylo vytvořit pokrm, který bude mít křupavý prvek. Některým účastníkům pořadu o vaření se dařilo, jiným méně. Nakonec na balkon putoval Roman, Pepa a Pavel. Pavlína se do dalšího kola musela provařit.

V druhé části pořadu tak zbylí soutěžící museli uvařit jídla z deseti surovin. Kdo sleduje osudy soutěžících, jistě tuší, že k nejvýraznějším patří Pavlína. A opět ukázala, že má problém s emocemi, když v závěru pořadu se pod stolem se zakousla do utěrky. Nakonec soutěž opustil Pája.

Pavlína se po středečním díle rozepsala na svém Instagramu. "Dneska jsem poprvé pocítila obrovskou vděčnost za to, jak moc se v poslední době můj život změnil. Dosud to byla spíš lítost nebo hněv a možná cokoliv mezitím. Život se mi obrátil o 180 stupňů a prostě trvalo nějaký pátek se v tom naučit chodit," uvedla kontroverzní soutěžící z MasterChefa.

"Někdo mě kritizuje za emoce. Ale mně přijde fajn, že všechno tak prožívám. A ano, utěrka v puse s křikem v kredenci je opravdu můj majstrštyk. Jednoho dne totiž budu ležet v rakvi a já si prostě chci říct: “Jo sakra, já jsem svůj život žila. Já ho prožila. Pořádně naplno. Se všemi fuckupy a všemi božími věcmi.” Teď bude letní pauza ve vysílání MasterChefa. Ale já žádnou pauzu nemám. Naopak. Jedu na plný výkon a brzo se dozvíte, co pro vás chystám. Prozradím jen, že to bude něco, do čeho dávám kus sebe. A nebojte, po pauze vás zahrnu i MasterChefem, protože mě to fakt začalo bavit," dodala s nadějí, že bude pochopena.

Další část soutěže MasterChef diváci uvidí až v září. A už teď je jasné, že produkce pořadu si přichystá pro diváky řadu dramatických a emotivních překvapení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.