Pěkně se zakulacuje. Manželka Romana Vojtka si těhotenství v 6. měsíci užívá

Petra si těhotenství maximálně užívá.
Petra si těhotenství maximálně užívá.
Foto: Archiv Petry Vojtkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2020

Budoucím přírůstkem do rodiny se nedávno pochlubili manželé Petra (32) a Roman (48) Vojtkovi. Už v listopadu se jim narodí první miminko. Herečce se podařilo těhotenství dlouho tajit, aktuálně je už v šestém měsíci.

Roman se pro Život v Česku.cz před pár dny svěřil, že u příchodu na svět svého třetího potomka bude. "U narození miminka budu. Těšíme s manželkou velmi. Jediné, co by asi zabránilo tomu, že budu u porodu, je koronavirus, pokud by tatínkové opět nesměli k porodu. Ale věřím, že se nám to vyhne," řekl velmi talentovaný herec.

Jeho velmi krásná manželka si těhotenství maximálně užívá. Alespoň se tak dá usuzovat ze snímků, které přidává na svůj Instagram. Rozhodně se nenudí, naopak s manželem často pořádají výlety po Česku. "Jako princezna... Sice by mě už v dávných dobách dávno pro(v)dali, takže procházet se tu jako třicítka bez manžela by bylo nemyslitelné. Ale my si to užíváme. Je to tu krásný a za chvilku nás čeká prohlídka... zámecká. Ne od zahradníka," napsala vtipně Petra ke snímku, kde si s manželem užívali výlet na Státním zámku Lysice a na němž si hladí pěkně kulatící se bříško.

Manželé zatím pohlaví miminka tají. Pro oba je ale nejdůležitější, aby příchod miminka proběhl bez komplikací. Roman už má z předchozího manželství dceru a syna, kteří se určitě těší na sestřičku nebo brášku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.