Roman Vojtek promluvil o těhotenství manželky: U porodu budu, těšíme se na naše miminko

Roman Vojtek s půvabnou manželkou Petrou.
Roman Vojtek s půvabnou manželkou Petrou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Manželé Petra (32) a Roman (48) Vojtkovi už v listopadu budou bohatší o prvního společného potomka. Petře se dařilo těhotenství velmi dobře a dlouhutajit, přitom je už v šestém měsíci. Zda to bude kluk, nebo holka si zatím nechávají pro sebe. Roman ale pro Život v Česku.cz poprvé prozradil, že bude u porodu.

Manželé minulý týden oznámili na svých instagramových účtech nečekanou zprávu, že půvabná Petra je těhotná. „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo. Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ uvedla budoucí maminka.

Roman Vojtek pro Život v Česku teď prozradil, že pokud nenastanou epidemiologické komplikace, bude při tom, až společný potomek přijde na svět. "U narození miminka budu. Těšíme s manželkou velmi. Jediné, co by asi zabránilo tomu, že budu u porodu, je koronavirus, pokud by tatínkové opět nesměli k porodu. Ale věřím, že se nám to vyhne," řekl velmi talentovaný herec pro Život v Česku.cz.

Bývá zvykem, že tatínkové kupují za porod maminkám dárek. "Je velmi brzy tohle řešit. Na prvním místě je, aby vše proběhlo bez komplikací a miminko bylo zdravé. Ale to víte, že pak asi nějaký dárek bude," dodal s úsměvem Roman, který už má z předchozího manželství dceru a syna, se kterými se občas mohou fanoušci potkat i na jeho Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.