Perfektní gentleman a spokojený manžel. Věčně pohledný Hugh Jackman vyhrál životní loterii

Herec Hugh Jackman
Herec Hugh Jackman
Foto: Profimedia.cz

Publiku je známý jako Wolverine, showman Phineas nebo Jean Valjean z Bídníků. Hugh Jackman (52) je v žebříčku časopisu People pravidelně mezi 50 nejkrásnějšími lidmi světa, kromě herectví se mu daří i v podnikání a 25 let je šťastně ženatý. Sám přitom prozradil, že šťastným ho dělají hlavně maličkosti.

Hugh Jackman je dost možná jedním z největších klikařů v Hollywoodu. Od přelomu tisíciletí se mu herecky daří na jedničku, obchod s kávou mu vynáší velmi dobré peníze a v 25 let trvajícím manželství si umí se svou ženou Deborrou-Lee Furnessovou stále dokazovat lásku.

Představitel Wolverina si je vědom toho, jaké má v životě štěstí a v talk show Oprah Winfreyové řekl, že za to vděčí jedné zásadní radě. "Když jsem maturoval, učitel herectví mi řekl, abych si co nejdřív koupil dům. Kdokoliv vám uvaří, ale spaní na cizích pohovkách se vám omrzí. To byl základ, kterého jsem se držel a dům koupil,“ svěřil.

Svůj volný čas a chvíle s manželkou Jackman tráví jako úplně obyčejný člověk. "Rádi koukáme na staré epizody Chůvy v akci, to je reality show, kde vyškolená chůva přijede pomoct rodině s hodně neposlušnými dětmi. Sledujeme to i hodiny,“ přiznal svou libůstku.

Na vybudování úspěšné firmy a herecké kariéry recept nemá, ale podělil se o trik ke spokojenému manželství. "Manželka má za všech okolností pravdu. Je to jednoduché. Možná si to nechám vytetovat na čelo,“ smál se.

Hugh je milovníkem kávy, vlastní řetězec kaváren a internetový obchod s kávou s názvem Laughing Man Cafe. "Začal jsem na espressu, teď rád piju flat white. Je to jako malé latté s menším množstvím mléka, i zákazníci to mají rádi,“ řekl s tím, že část výdělku z jeho podniku putuje na charitu.

Film Mumie a jeho pokračování s názvem Mumie se vrací patří mezi kladně hodnocené snímky s...

Káva je podle Jackmana i skvělý pomocník v cestě za vysekaným tělem. "Nemám žádné speciální triky, po obědě se vyhýbám sacharidům a doplňuji proteiny. Proteinový nápoj mám i na nočním stolku. Sem tam zajdu do posilovny, to je celé,“ prozradil magazínu Men’s Health.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.