Petr Jákl slaví 47. narozeniny. Dodělávám film, přál bych si pohodičku, prozradil režisér

Petr Jákl slaví narozeniny
Petr Jákl slaví narozeniny
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2020

Režisér a producent Petr Jákl slaví své 47. narozeniny. Aktuálně dodělává poslední práce na svém velkofilmu, který vyšel na stovky milionů korun. A jeho největším přáním je pořádný odpočinek. "Přál bych si pohodičku," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Petr ani v den svých narozenin neodpočívá. Dodělává poslední práce na snímku o Janu Žižkovi. "Jsem ve střižně a střihám, takže slavit budu pracovně. Ale s rodinou samozřejmě nějaká drobnější oslava bude," upřesnil Jákl.

Sympatický režisér má jasno i pokud jde o dárek, který by si ze srdce přál. "K narozeninám bych si přál pohodičku, klídek, protože teď bylo hodně práce a bylo to náročné," má jasno muž, který se v minulosti proslavil jako kaskadér ve zvučných snímcích.

Postupem času se Petr vypracoval a dnes je spíše znám jako režisér. Zatím asi jeho nejznámější film je o omilostněném vězni, který strávil 23 let ve vězení, s názvem Kajínek. Teď je v očekávání kasovní trhák o husitském vojevůdci Janu Žižkovi. Ovšem vše komplikuje koronavirus.

"Samozřejmě šíření koronaviru ovlivňuje mou práci ve smyslu, že se vše posouvá, je to nepříjemná vyšší moc, která všechny projekty oddaluje, komplikuje. Tak věřím, že to brzy zmizí," dodal Petr Jákl pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.