Petr Koukal se brání slovům Gabriely Soukalové. Jsem připraven na soud. Nemluví pravdu, říká. Popsal detaily

Gabriela Koukalová s manželem Petrem Koukalem
Gabriela Koukalová s manželem Petrem Koukalem
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 3. 2021

Bývalá biatlonistka a nyní moderátorka Gabriela Soukalová (31) a badmintonista Petr Koukal (35) mají po rozvodu, ale mediální tahanice nekončí. Gabriela Soukalová (dříve Koukalová) bývalého manžela osočila z manipulace a tunelování společných financí. Její bývalý manžel se nyní brání. "Jsem připraven vše obhájit u soudu," uvedl Petr Koukal pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2016 v květnu se vzali. Veselka proběhla v pátek 13. a oba se smáli, že jim toto datum smůlu určitě nepřinese. Dnes Gabriela Soukalová osočuje svého již bývalého manžela, že jí bez dovolení čerpal peníze z účtu a manipuloval s ní.

Gabriela Soukalová je těhotná a má nového přítele Miloše. Přes novináře Koukalovi vzkazuje, že ho za jeho chování požene k zodpovědnosti. Petr Koukal se po mediální štvanici rozhodl, že bude reagovat a do redakce ŽivotvČesku.cz zaslal vyjádření.

"K jednotlivým rozhovorům, které Gábina poskytla v posledních dnech médiím, se nebudu vyjadřovat. Pouze konstatuji, že její výroky jsou nepravdivé či účelově vytržené z kontextu, což naštěstí mohu prokázat. Rozhodně to ale nebudu dělat přes média, protože v tom postrádám jakýkoliv smysl. Realita je taková, že na začátku rozvodových jednání jsem ani neměl advokáta, Gábinině původní právničce jsem poskytl veškerou požadovanou součinnost a díky tomu byla po pár týdnech připravena k podpisu dohoda o vyrovnání, a to na základě propočtů Gábininy právničky. Poté jsem ale byl bez jakéhokoliv důvodu osloven novým Gábininým právníkem, který mi na prvním setkání řekl, že domluvenou dohodu Gábina neuzavře, ať si raději najdu také právního zástupce, což jsem následně učinil. Můj advokát dnes už ale komunikuje s dalším, již třetím právníkem Gábiny a nezbývá mi než věřit, že konečně dojde brzy k dohodě a nebude potřeba věc řešit soudně. Pokud by ke smírné dohodě i přes to všechno nakonec nedošlo, jsem připraven vše obhájit u soudu," uvedl Petr Koukal pro ŽivotvČesku.cz.

Chování bývalé manželky ho velmi mrzí a nerozumí, proč takto postupuje.

"Celá situace mi samozřejmě není příjemná a mrzí mě, že moje jméno je takto popotahováno médii. Nerozumím, proč se Gábina snížila k tomu, za co vždy tolik kritizovala ostatní, ale odmítám činit totéž a proto dál celou situaci mediálně komentovat nechci, Děkuji za pochopení," dodal pro ŽivotvČesku.cz Petr Koukal s tím, že je to jeho jediné vyjádření, které na adresu své bývalé manželky poskytne.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.