Petr Suchoň obdivuje proměnu Xindla X. Poprvé v životě jsem si začal hlídat stravu, říká moderátor

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2021

S nastupujícím létem se řeší nejen dovolené, ale i hubnutí spojené s větším odhalováním se v plavkách a letním oblečení. Moderátor Petr Suchoň v minulosti hodně sportoval a na stravování se zas až tak neohlížel. Ale to v poslední době změnilo. "Teď se hlídám, trochu jsem omezil alkohol a také jsem přidal bílkoviny do stravy. Sice mám méně pohybu, ale daří se mi vše udržovat právě stravou," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz

V letních měsících bývá velkým tématem hubnutí, protože lidé řeší postavu do plavek a někteří nechtějí vystavovat nějaký ten »špíček« na odiv. Budoucí tatínek Petr Suchoň, který se s manželkou Klárou Koukalovou těší na příchod prvního potomka, se po letech místo sportu více zaměřil na své stravování. Změnil některé návyky a daří se mu udržovat v kondici.

"Já jsem teď snad poprvé v životě začal hodně hlídat stravu. Dříve jsem měl problém, že jsem hodně sportoval. Jenomže my fotbalisté, kteří hrajeme pralesní ligu za pivo a za párek, to s konzumací jídla a pití většinou trochu přeženeme. Co spálíme při fotbale, přijde vniveč, protože příjem kalorií je vyšší než výdej. Teď se hlídám, částečně jsem omezil alkohol a přidal jsem bílkoviny do stravy. Sice mám méně pohybu, ale daří se mi vše udržovat právě stravou," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že obdivuje povedenou proměnu Václava Noida Bárty nebo Xindla X, kterým se podařilo výrazně zhubnout.

Právě oni zmiňovali, že jim v hubnoucím procesu zásadně pomohlo omezení alkoholu. "To musím jen potvrdit. Alkohol je sice neskutečně dobrý, ale je to v podstatě cukr. Klobouk dolů před proměnou třeba Xindla X. Z »Budulínka« se stal nesmírně charismatický chlap. Je důkazem, že když se člověku podaří shodit nějaké kilogramy navíc, může opravdu prokouknout. Pak se i pocitově cítí lépe, ukazuje se to také na lepším spánku, protože tělo přes noc nemusí zpracovávat cukr. Minulé měsíce sváděly trávit čas doma na gauči a třeba takzvaně »zobinkat«, ale když to neukrotíte, může být problém," uzavřel Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Proslavila se jako rozkošná kudrnatá dívka, tou už ale dávno není. Herečka Emma Watsonová ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.