Petr Suchoň obdivuje proměnu Xindla X. Poprvé v životě jsem si začal hlídat stravu, říká moderátor

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto

S nastupujícím létem se řeší nejen dovolené, ale i hubnutí spojené s větším odhalováním se v plavkách a letním oblečení. Moderátor Petr Suchoň v minulosti hodně sportoval a na stravování se zas až tak neohlížel. Ale to v poslední době změnilo. "Teď se hlídám, trochu jsem omezil alkohol a také jsem přidal bílkoviny do stravy. Sice mám méně pohybu, ale daří se mi vše udržovat právě stravou," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz

V letních měsících bývá velkým tématem hubnutí, protože lidé řeší postavu do plavek a někteří nechtějí vystavovat nějaký ten »špíček« na odiv. Budoucí tatínek Petr Suchoň, který se s manželkou Klárou Koukalovou těší na příchod prvního potomka, se po letech místo sportu více zaměřil na své stravování. Změnil některé návyky a daří se mu udržovat v kondici.

"Já jsem teď snad poprvé v životě začal hodně hlídat stravu. Dříve jsem měl problém, že jsem hodně sportoval. Jenomže my fotbalisté, kteří hrajeme pralesní ligu za pivo a za párek, to s konzumací jídla a pití většinou trochu přeženeme. Co spálíme při fotbale, přijde vniveč, protože příjem kalorií je vyšší než výdej. Teď se hlídám, částečně jsem omezil alkohol a přidal jsem bílkoviny do stravy. Sice mám méně pohybu, ale daří se mi vše udržovat právě stravou," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že obdivuje povedenou proměnu Václava Noida Bárty nebo Xindla X, kterým se podařilo výrazně zhubnout.

Právě oni zmiňovali, že jim v hubnoucím procesu zásadně pomohlo omezení alkoholu. "To musím jen potvrdit. Alkohol je sice neskutečně dobrý, ale je to v podstatě cukr. Klobouk dolů před proměnou třeba Xindla X. Z »Budulínka« se stal nesmírně charismatický chlap. Je důkazem, že když se člověku podaří shodit nějaké kilogramy navíc, může opravdu prokouknout. Pak se i pocitově cítí lépe, ukazuje se to také na lepším spánku, protože tělo přes noc nemusí zpracovávat cukr. Minulé měsíce sváděly trávit čas doma na gauči a třeba takzvaně »zobinkat«, ale když to neukrotíte, může být problém," uzavřel Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Emoce mohou být úzce propojeny s jídlem. Bolestná ztráta milované matky a manžela během je...

Zavřít reklamu