Petr Suchoň se vrací na obrazovky. Moc se těším, sladím se podle Sebastianka, svěřil se moderátor a tatínek

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2021

Moderátor Petr Suchoň (37) se v polovině července stal tatínkem a již brzy se také vrátí na televizní obrazovky. Přijal totiž příležitost moderovat ranní relaci na úspěšné tuzemské zpravodajské stanici a už nyní se na novou práci těší. "Je to formát, který mi bude sedět, a diváci se mají na co těšit," uvedl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jak skloubí zaměstnání a brzké vstávání s péčí o syna Sebastiana.

Petr Suchoň na začátku června oznámil, že jeho manželka Klára Koukalová čeká miminko a brzy se stane poprvé otcem. Vytoužená chvíle nadešla v polovině července a na svět přišel syn Sebastian. Zdá se, že léto je pro oblíbeného moderátora šťastným obdobím, protože kromě toho, že se stal tatínkem, se navíc vrací zpět na televizní obrazovky.

Po odchodu ze zpravodajské relace přijal nabídku konkurenční televizní stanice na moderování ranního zpravodajského pořadu s názvem Nový den, který bude uvádět společně se Soňou Porupkovou.

"Těším se moc, je to formát, který mi bude sedět, a diváci se mají na co těšit. Poprvé bych se měl na obrazovce objevit v zhruba v polovině srpna, možná o něco dříve," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Petr Suchoň, který donedávna moderoval večerní zprávy.

Brzké vstávání nebude oblíbenému moderátorovi dělat problém, novorozený syn totiž ve stejný čas vyžaduje krmení. "Sebastian má zatím výborné načasování nočního papání, kolem 3:45 - což bude můj budíček, takže se sladím podle Sebastianka," dodal nadšený Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.