Petr Vágner se pochlubil romantikou v Římě. Krásná partnerka s objemným hrudníkem mu nadělila dárek, po kterém pořádně bolí nohy

Petr Vágner a Silvie Vlčková
Petr Vágner a Silvie Vlčková
Foto: Se svolením Petra Vágnera
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2022

Každodenní tréninky ve fitness centru a pětkrát v týdnu deset kilometrů svižného běhu v lese - to je životní styl moderátora Petra Vágnera (45) a jeho partnerky Silvie Vlčkové. A k tomu navíc narozeninový dárek, po kterém pořádně musí bolet nohy. "Své partnerce Silvii jsem k narozeninám nadělil 101 kilometrů v Beskydech a ona mně zase 101 tisíc schodů v Římě," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz sympatický sportovec.

Před několika dny se partneři pustili do závodu Beskydská sedmička, ve kterém zdolali v přísném časovém limitu sto jedna kilometrů z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm přes sedm beskydských kopců s celkovou nastoupanou nadmořskou výškou 5 500 metrů.

"Hned po víkendovém ultramaratonu jsme společně se Silvií odletěli do Říma. Byl to totiž její narozeninový dárek pro mě. Moc dobře ví, že miluji římskou historii a památky, takže to připravila tak, abychom toho viděli a navštívili co nejvíce. Vybrala nádherný hotel v centru Říma, abychom nemuseli nikam moc cestovat taxíkem. Navštívili a viděli jsme v Římě skoro všechno. On to byl vlastně takový romantický a sportovní výlet dohromady. Denně jsme nachodili po památkách přes 26 tisíc kroků a spálili přes tři tisíce kalorií," popsal pro ŽivotvČesku.cz narozeninové dobrodružství Petr Vágner, který redakci poskytl několik snímků z výletu, který ho značně potěšil.

Už skoro dva roky prožívají lásku jako trám, oba jsou již rozvedení a v životě jim to klape. Realitní makléřka Silvie Vlčková se vedle moderátora Petra Vágnera dostala ve větší míře i ke sportu, kde se stala jeho sparing partnerkou.

"Myslím, že nás k sobě zavál osud. Jsem skutečně šťastný, a to zejména z důvodu, že se spolu prostě nenudíme," dodal pro ŽivotvČesku.cz televizní moderátor směrem ke své pohledné partnerce, o které se obecně ví, že má hrudník o velikosti číslo pět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.