Petr Vojnar promluvil o svatbě a miminku s Lucií Vondráčkovou. Prozradil vytoužené pohlaví dítěte

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Zpěvačka Lucie Vondráčková (41) a moderátor Petr Vojnar (45) prožívají romantické léto a potvrdili, že tvoří pár. Moderátor se netají tím, že jak on, tak zpěvačka touží po miminku. Pokud by osud přál a Lucie by se ocitla v požehnaném stavu, o pohlaví dítěte je celkem jasno. "Pokud by přišlo na miminko, tak bych chtěl holku, kdyby to byl kluk, tak by mi to nevadilo," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar.

Blíže se Lucie Vondráčková se svým novým partnerem poznala během natáčení videoklipu k nedávno vydanému duetu zpěvačky, který nazpívala s Ladislavem Phamem (33) alias Raegem. Právě ve videoklipu Petr Vojnar hraje jejího partnera. Už teď se oba partneři, i přes to, že vztah je spíše v začátcích, baví o miminku.

"Jsme spolu pátý týden, zatím neplánujeme miminko. Já chci ale dítě, Lucka také a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar s tím, že pokud by zpěvačka otěhotněla, holčička by byla vytouženým pohlavím. "Pokud by přišlo na miminko, tak bych chtěl holku, kdyby to byl kluk, tak by mi to nevadilo," zdůraznil moderátor.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar svůj vztah intenzivně netajili, ale ani ho na sociálních sítích nedávali na odiv. Společný pracovní projekt a podobný pohled na život zažehly jiskry, které znamenají, že český kulturní rybníček má nový pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.