Petra Hřebíčková poprvé promluvila o dceři. Jmenuje se Mariannka. Narodila se v polovině července, překvapila herečka

Herečka Petra Hřebíčková
Herečka Petra Hřebíčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2021

Oblíbená česká herečka Petra Hřebíčková (41) se stala potřetí maminkou. Informace se rozšířila až koncem srpna, a fanoušci tak novopečenou trojnásobnou maminku zasypali gratulacemi. Ona sama ale odhalila, že holčička, která dostala jméno Mariannka, přišla na svět už v polovině července. V červnu se herečka už na příchod třetího dítěte připravovala a synové chápali, že potřebuje odpočinek. "Dovoluji si klidné tempo, což je fajn. Nepracuji, nic nepodnikám," řekla Petra Hřebíčková pro ŽivotvČesku.cz krátce předtím, než dcerku přivedla na svět.

Petra Hřebíčková výborně ztvárnila celou řadu rolí v divácky úspěšných filmech i seriálech, její životní rolí je ovšem být maminkou tří dětí. S hercem Matějem Dadákem (45) má čtyřletého Mikuláše, šestiletého Šimona a měsíční holčičku. O té se poprvé od doby, kdy ji přivedla na svět, rozpovídala na sociální síti.

"Děkujeme všem za gratulace! Jsme šťastní jak blechy v kožichu. Žádný z porodů nebyl supr dupr utajený. Mariannka se narodila v polovině července," napsala oblíbená herečka k fotografii dětských nožiček v dupačkách a popřála svým fanouškům krásný zbytek léta.

Pro Petru Hřebíčkovou byl závěr těhotenství spíše odpočinkovým obdobím, kdy se náležitě šetřila a na společenské akce chodila jen výjimečně. "Samozřejmě už je těhotenství trošku těžší, ta vedra dělají své, otékají mi nohy," svěřila herečka pro ŽivotvČesku.cz koncem června, tedy jen krátce před tím, než přivedla Mariannku na svět.

"Dovoluji si klidné tempo, což je fajn. Nepracuji, nic nepodnikám. Se dvěma dětmi je to někdy náročnější, ale oni už vnímají, že jsem celá nějak veliká a pomalá. Tak se mi spíš smějí, ale chápou, že mi nemůžou úplně utíkat," dodala Petra Hřebíčková pro ŽivotvČesku.cz v období, kdy byl příchod její dcerky na svět už na spadnutí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.