Petra Hřebíčková ve společnosti okouzlila těhotenským bříškem. Strašně jsem si to užila, říká

Herečka Petra Hřebíčková
Herečka Petra Hřebíčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2021

V pondělí se v pražském kině Lucerna konala projekce komedie Matky, na kterou se dostavila i herečka Petra Hřebíčková (41), jež ve filmu ztvárnila jednu z hlavních rolí. Ve volných šatech se chlubila těhotenským bříškem, miminko přivede na svět už v červenci a zakulacené tvary jí sluší.

Petra Hřebíčková přišla na tiskovou konferenci a projekci komedie Matky, ve které ztvárnila jednu z ústředních rolí. Paradoxně se sama zanedlouho stane maminkou, a to už potřetí. S partnerem Matějem Dadákem čeká přírůstek do rodiny, miminko na svět přijde už v červenci.

Oblíbená herečka těhotenství dlouho tajila, nedá se jí ale upřít, že s bříškem vypadá výborně. I v horkých dnech jí to v dlouhých růžových šatech s květinami neuvěřitelně slušelo a své miminko přes ně láskyplně držela.

Těhotenství dokázala Petra Hřebíčková tajit i kvůli dlouhému lockdownu, kdy společenské akce byly tabu. O to víc si ji nyní vychutnala. "Samozřejmě je to hrozně fajn, člověk si to užije. Vzhledem k mému stavu to bylo takové poklidnější z mé strany, ale strašně jsem si to užila," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

"Bylo to na střeše Lucerny těsně před bouřkou, takže nebylo žádné velké parno, profukoval větříček, byl tam nádherný výhled a společnost fajn lidí. Bylo to neuvěřitelně příjemné," dodala Petra Hřebíčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vzhledem k těhotenství má volnější tempo a účast na této akci byla spíš výjimkou.

Pohledná modelka Alena Šeredová (44), která je již trojnásobnou maminkou, se na sociální s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.