Pierce Brosnan v české show: Světově úspěšný projekt Michala Dvořáka VIVALDIANNO se představí v Letňanech

Pierce Brosnan v české show.
Pierce Brosnan v české show.
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2020

Světová hudební show, která v tuzemsku nemá obdoby, oslnila návštěvníky světových hal napříč kontinenty. Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20 hodin na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Vypravěčem strhující 3D multimediální show se stala hollywoodská megastar Pierce Brosnan.

Nový vizuální koncept překonal původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. Jeho tvůrce Michal Dvořák se svým projektem dobyl významné světové koncertní síně např. v Londýně, Budapešti, Soulu, Buenos Aires nebo v Moskvě. Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým příběhem.

S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v  Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ řekl Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí. Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v PVA EXPO PRAHA v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další.

PRAGUE KEMP LETŇANY přinese během srpna i další významné hudební zážitky. Diváci se mohou v rámci programu těšit na koncerty skupiny Jelen a Kateřiny Marie Tiché, který se uskuteční ve středu 12. srpna. Ve čtvrtek 20. srpna bude pódium kulturního léta patřit trojlístku vycházejících hvězd české pop music Debbi, Adamovi Mišíkovi a Davidu Stypkovi. O den později, tedy 21. srpna, se v Letňanech představí rapper AMCO.

Podrobné informace o akcích najdete na www.praguekemp.cz.

Jak získat vstupenku?

Návštěvníci si mohou koupit vstupenky na jednotlivé akce již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.