Plastické úpravy ji změnily k nepoznání. Madonna ztratila svoji pravou tvář. Její vzhled zhodnotil expert

Královna světového popu Madonna
Královna světového popu Madonna
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Při pohledu na tvář světoznámé zpěvačky Madonny (63) se dá říct, že našla způsob, jak nestárnout. Ale je v tom malý háček. Ikonická královna popu nedávno oslavila narozeniny a přiměla okolí, aby se pozastavilo nad jejím překvapivě mladistvým vzhledem. Je zcela zřejmé, že za její dokonale vyhlazenou tváří stojí plastické úpravy, které však změnily původní rysy v obličeji. Úpravy zhodnotil zkušený odborník v oboru estetické medicíny.

Už desítky let ovládá světovou hudební scénu a patří k nejúspěšnějším zpěvačkám. Madonna vždy oplývala sexappealem a půvabem, díky němuž dokázala kromě svého hudebního talentu a schopností udělat show zaujmout davy – doslova miliony a miliony fanoušků napříč celým světem. Ale v posledních letech se zdá, jako by se za každou cenu snažila uniknout věku, který ji dohání.

V polovině srpna oslavila 63. narozeniny a mnozí se pozastavili nad tím, jak se jejich pěvecký idol změnil. Původní rysy ve tváři jsou pryč a nepochybné plastické úpravy se podepsaly na tom, že Madonnin obličej má dnes zcela odlišný tvar. Podle specialisty na estetickou medicínu a zakladatele londýnské kliniky AMS Amara Suchdeho se třiašedesátiletá zpěvačka s plastikami příliš nekrotila.

"Madonna měla vždycky pěkný tvar očí, ale zřejmě prošla úpravou podle trendu »liščího oka«, známého také jako Foxy Eyes, protože je má více pozvednuté. Ale mohlo by se jednat i o aplikaci injekce botoxu, který by zvedl oční koutky a poskytl tak hladší povrch čela. Do oblasti tváří jí byla zřejmě vstříknuta výplň, která stojí za zvětšením, které vidíme. Její tvář získala mladistvější tvar trojúhelníku, který je vzhůru nohama. Je to opak toho, co obvykle začínáme sledovat u žen, které překročí čtyřicítku. Špičatá brada a vysoké lícní kosti naznačují také výplň v bradě. Pravděpodobně má i jednu ve rtech, aby se vyvážily její obličejové rysy," objasnil pro web Glowday.com.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.