Po 17 letech comeback. Jennifer Lopezová a Ben Affleck už city netají. Herec popsal, co musela zpěvačka ustát

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2021

Na přísloví, že stará láska nerezaví, něco skutečně bude. Důkazem je zpěvačka, herečka a úspěšná podnikatelka Jennifer Lopezová (51), která po rozchodu s bývalým partnerem Alexem Rodriguezem (45) našla muže, po jehož boku se cítí znovu šťastná. Nejde však překvapivě o nikoho nového, ale staronovou lásku – herce Bena Afflecka (48). Když se v roce 2002 poprvé zamilovali, začátky vztahu měla především půvabná tmavovláska těžké.

O vztahu Jennifer Lopezové a filmového představitele Batmana se mluvilo ještě roky po jejich rozchodu. Na začátku srpna 2002 zaplatil magazín People neuvěřitelných 75 tisíc dolarů (v přepočtu přes 1,6 milionu korun) za sedm fotek, na kterých paparazzi zachytili krásku s ikonickým pozadím ve společnosti Bena Afflecka a jejich polibek. V listopadu téhož roku došlo na zásnuby v Bostonu.

Zpěvačka přezdívaná JLo vzpomínala, jak byl dům plný okvětních lístků růží, všude byla spousta svíček a k tomu hrála její píseň s názvem I´m Glad. Ani prsten s růžovým diamantem nebyl k zahození a vyvolal spekulace o tom, kolik za něj hollywoodský fešák asi mohl zaplatit. Faktem v době randění slavného páru bylo to, že s mraky Affleckových fanynek to rodačka z New Yorku neměla dvakrát snadné.

"Chodil jsem s Jennifer Lopezovou, což bylo něco pro bulvár. Potřebovali mít o čem psát a my jsme byli tím tématem. Lidé vůči ní byli tak zlí, chovali se sexisticky, rasisticky, hnusně a podle. Psaly se o ní takové nesmysly, že pokud by je napsal někdo dneska, byl by kvůli tomu vyhozen z práce. Teď je respektovaná za to, co dokázala, odkud pochází a jakou práci odvedla – a taky by sakra měla být," vyjádřil se Ben Affleck v rozhovoru pro The Hollywood Reporter k začátku vztahu s latinskoamerickou kráskou, která po jeho boku poutala o to větší pozornost a stala se nechtěným středem zájmu.

Láska páru vydržela do roku 2004, kdy se dvojice rozešla. Po dlouhých 17 letech si však uvědomili, že je to k sobě stále táhne a jeden pro druhého hodně znamenají. Hvězda Armageddonu či Pearl Harboru má už tři děti z manželství s herečkou Jennifer Garnerovou (49) – dcery Violet (15) a Seraphinu Rose Elizabeth (12) a také syna Samuela (9). Lopezová je matkou dcery Emme Anthony (13) a syna Maxmiliana Davida (13). Jisté je tedy to, že pokud spolu pár vydrží, jejich rodina bude s celkem pěti dětmi poměrně početná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.