Štíhlá postava a ženské křivky. Jennifer Lopezová prozradila, jak vypadá její jídelníček a přísný režim

Profimedia
Zpěvačka, modelka a herečka Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 6. 2021

Jak se říká – krása něco stojí. Zpěvačka, herečka a modelka Jennifer Lopezová (51) je k sobě velmi přísná a snaží se udržovat se v kondici zaběhlou a funkční rutinou. Neustále je v pozornosti médií, a proto si na vzhledu hodně zakládá. Diskutovaným tématem bylo vždy její pozadí, které si měla nechat pojistit na neskutečných 27 milionů dolarů (v přepočtu přes 563 milionů korun). To však kráska vyvrátila. Její křivky budí obdiv, ale stojí za nimi hodně úsilí a odříkání.

Jennifer Lopezová, ikonická JLo, je známá ženskými křivkami a půvabem, který neztrácí ani jako »padesátnice«. Věk je pro ni pouhé číslo, protože vypadá výrazně mladší – což ale není zadarmo. "To, co jíte, nemá vliv jenom na vaše tělo. Strava může ovlivnit také vzhled pokožky," řekla Jennifer Lopezová pro magazín Hello! S novým rokem 2021 si dala závazky související se cvičením a dietní rutinou, která podpoří její mladistvý vzhled. I když je zahlcená pracovními povinnostmi, oddanosti k fitness se nevzdává za žádných okolností – ani z důvodu celosvětové pandemie. Její trenérka prozradila, co kráska s portorikánskými kořeny dodržuje, aby měla štíhlou postavu a cítila se dobře.

"Pro všechno, co dělá, potřebuje opravdu dobrý zdroj energie. Zaměřuje se na organické potraviny a stravování má dobře promyšlené. Má vyvážený jídelníček s dostatkem kvalitních bílkovin a spoustou dalších živin. Zakládá si na konzumaci čerstvých potravin," popsala fitness koučka slavných hvězd Tracy Andersonová pro magazín People.

Zpěvačka vyzkoušela i nejrůznější výzvy, ve kterých například omezila cukr a snížila množství sacharidů v jídelníčku. Velmi striktně dodržuje také pitný režim – za den vypije minimálně sedm sklenic vody. Hydratace zevnitř je podle ní stejně důležitá jako ta vnější pomocí kosmetických produktů.

Z kategorie bílkovin zařazuje vaječné bílky, krůtí nebo kuřecí maso a nevyhýbá se ani hovězímu. Kvůli omega-3 a omega-6 mastným kyselinám jí ryby, především lososa. Nezapomíná ani na malé množství ořechů. Velkou částí její stravy tvoří zelenina – kapusta, brokolice nebo třeba špenát. Ze sacharidů si pak neodpírá sladké brambory, hnědou rýži, ovesné vločky či quinou, jak uvedl web Goodhousekeeping.com.

"V průběhu let jsem se naučila, jak je důležité si udržovat zdravé stravování. Ale stále jím některá jídla, která miluju. Neodpírám si je, ale všeho s mírou," uvedla JLo. Mezi její občasné »hříchy« patří zmrzlina a čokoláda. Naprostou cvičební rutinou je pro ni zumba a obecně tanec. Pod dozorem profesionála trénuje pravidelně zhruba hodinu čtyřikrát až pětkrát do týdne a dává zabrat všem partiím těla – ať už jde o břicho, paže, stehna nebo její ikonické pozadí. Zaměřuje se na výpady, dřepy nebo zvedá činky.

Filmové zpracování knižní hororové série Kruh představilo divákům temnou postavu Samary Morganové, holčičky s charakteristickými havraními vlasy a mrtvolným vzhledem. Přesto, že ve snímku měla podobu nahánějící strach a hrůzu, její představitelka je ve skutečnosti krásná herečka Kelly Stablesová (43). Své role se ujala ale až ve druhém pokračování kultovního filmu.

Příští měsíc oslaví Jennifer Lopezová 52 let a jejímu věku se dá těžko věřit. Na jejím vzhledu a ženské postavě má svůj podíl právě rutina, které se drží dlouhé roky.

Martin Maxa (61) je známý zejména tím, že o svou postavu vždy pečoval a vedle mnohých kole...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu