Po 2 letech mateřství ji tělo začíná poslouchat. Miluše Bittnerová začala hubnout. Popsala, jak pracuje na postavě

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2022

Leden bývá měsícem novoročních předsevzetí, kdy lidé přestávají kouřit nebo třeba chtějí zhubnout a dostat se zpátky do kondice. Krásná herečka Miluše Bittnerová (44), pyšná maminka dvouleté dcery Bettynky, má jasný důvod, proč si žádný cíl na začátku nového roku 2022 nedala. "Nebudu se zklamávat, na to už jsem stará. Když chci s něčím začít, tak s tím začnu hned. Začala jsem trošku hubnout, sice to jde pomalu, ale jde to. A občas si zajdu na nějaký ten zábal, přístroj, který mě promasíruje a prokrví," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Říká se, že když má člověku něco vydržet, měl by se rozhodnout to změnit v podstatě z minuty na minutu. Stejného názoru je i maminka dvouleté dcery Bettynky, která s ní letos oslavila už třetí Vánoce (holčička přišla na svět na začátku září 2019).

"Jsem člověk, který si nemůže dávat žádná novoroční předsevzetí, protože je nikdy nedodržím. Takže se nebudu zklamávat, na to už jsem stará. Když chci s něčím začít, tak s tím začnu hned. Přestala jsem kouřit, nestíhám pít, nestíhám chodit na večírky (směje se). Mám pocit, že v tuhle chvíli mě po dvou letech moje tělo konečně začíná poslouchat a začíná se mi »rovnat«. Začala jsem trošku hubnout, sice to jde pomalu, ale jde to," vyjádřila se Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz.

Sama přirozeně pocítila změny související s mateřstvím, kterými prochází ženské tělo nejen během těhotenství, ale i po porodu. Ale snaží se na sobě pracovat a udržovat se nejen půvabná, ale i v dobré kondici a psychické pohodě. A k tomu jí dopomáhají fyzické aktivity, ale mimo jiné také ty relaxační.

"Ženy se snaží sportovat, nepřejídat se, chodit na kosmetiku a podobně... Vidím to nejen u kolegyň z branže, ale také u mých kamarádek. Já osobně si občas zajdu na nějaký ten zábal nebo přístroj, který mě promasíruje a prokrví. Sice nevím, jestli to funguje, ale na druhou stranu ani netuším, co by se dělo, kdybych tam nechodila (směje se). A výhodou je, že mám tři čtvrtě hodiny volno, ležím, u toho si třeba čtu. Také chodím plavat, s malou chodím ven asi jako všechny matky od malých dětí," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, kterou si televizní diváci mohou pamatovat z mnoha seriálových i filmových rolích. Ztvárnila například zdravotní sestřičku Elišku Slavíkovou v oblíbeném »nováckém« seriálu z lékařského prostředí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.