Reklama:

Po boku Zuzany Bubílkové se objevil nový muž. Je rozvedený. Moderátorka vysvětlila, proč se neukázala s Jiřím Krampolem

Zuzana Bubílková s novým mužem
Zuzana Bubílková s novým mužem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2021

Dlouhé roky se komička a moderátorka Zuzana Bubílková (69) prezentuje jako nezadaná dáma. A přestože se několikrát v minulosti nechala slyšet, že by se známosti nebránila, žádného partnera oficiálně nepředstavila. Spekuluje se o tom, zda mezi ní a jejím dlouholetým kolegou a kamarádem Jiřím Krampolem (83) není něco víc, oba to však svorně popírají. Nyní se navíc po jejím boku objevil na veřejnosti zcela jiný gentleman. "Takhle to vůbec není, jsme kamarádi," uvedla pro ŽivotvČesku.cz se smíchem Zuzana Bubílková.

Reklama:

Přestože epidemická situace v Česku je každým dnem méně příznivá, divadla se za každou cenu snaží prodávat svá představení a hrát. To se týká například slavnostního návratu muzikálu Fantom opery na jeviště GoJa Music Hall, který proběhl o víkendu.

Reklama:

Kromě celé řady známých osobností na akci dorazila Zuzana Bubílková. Na premiéře zaujala nejen svým mladistvým outfitem a precizně provedenou manikúrou, ale také tím, že nedorazila sama. Fanoušci by po jejím boku dost možná očekávali ale někoho jiného - Jiřího Krampola (83), s nímž se na veřejnosti objevuje velice často. Tentokrát ji však doprovázel jiný gentleman.

Zuzana Bubílková a její společník se k sobě měli, smáli se a nešetřili letmými doteky. Proto nejspíš nejednoho pozorujícího napadlo, zda se jedná o nového partnera známé publicistky. Pro redakci ŽivotvČesku.cz se komička, také známá jako Bubu, svěřila, jak to s ní a jejím tajemným doprovodem ve skutečnosti je. "Možná to tak vypadá, ale to není můj přítel. Jsme kamarádi, známe se už dlouhé roky a leccos jsme spolu zažili, on se poté oženil, pak zase rozvedl, znáte to. Pracovali jsme spolu už kdysi v Zákrutě," prozradila s úsměvem moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Intenzivněji se Zuzana Bubílková se svým kamarádem začali vídat až před několika lety, jejich přátelství ale v lásku nepřerostlo. "Před pár lety se za mnou zastavil na jednom představení a od té doby se zase vídáme. Chodíme spolu občas do divadla, mám dojem, že jsme spolu vyrazili už na premiéru Čarodějky," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, kterou si lidé před lety oblíbili jako moderátorku či komentátorku pořadů charakteristických politickou satirou. Připravovala je společně s Miloslavem Šimkem (†64).

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: