Po miminku svatba. Bohuš Matuš prozradil termín, kdy si letos vezme matku své dcery Natálie

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2021

Přestěhovali se do většího bytu, narodila se jim začátkem loňského prosince vytoužená dcera Natálie, teď už počítají dny do svatby. Zpěvák Bohuš Matuš (47) pro ŽivotvČesku.cz prozradil, kdy vstoupí do manželství se svou sedmnáctiletou přítelkyní Lucií Palkaninovou. "Svatba bude v květnu, až bude partnerce přesně 18 let," řekl respektovaný zpěvák.

Začátkem loňského října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde žijí spokojený život. Vychutnávají si každý okamžik s nedávno narozenou dcerou Natálií. A teď je čeká svatba.

"Svatba bude v květnu, až bude partnerce přesně 18 let. Myslím, že budeme mít krásný svatební den, pomalu se na to připravujeme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Hrdý otec se péče o svou dceru nezříká a také přiloží ruku k dílu. I když je hodně opatrný v tom, co dělá. "Natálce budou v únoru dva měsíce a rodičovství si hodně užívám. Naše dcera mě hodně vnímá a vyžaduje mou přítomnost a pozornost. Po každém kojení Natálku chovám. Přes noc spinká krásně, takže se v klidu vyspím, ale bál jsem se toho, že naopak se nevyspím. Ale v tomhle ohledu je dcera úžasná," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Zveřejnil(a) Bohuš Matuš dne Sobota 16. ledna 2021

Na svět Natálka přišla v neděli 6. prosince 2020 ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. "Natálka se začíná usmívat a vnímá už své okolí. A když pláče, tak jí zpívám a hned se uklidní. A musím zdůraznit, že partnerka Lucie je úžasná maminka, protože se o naši dceru 24 hodin denně skvěle stará," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák. Otcovství se Bohušovi Matušovi tak zalíbilo, že uvažuje nad rozšířením rodiny. Od nápadu k realizaci je ale podle něj ještě dlouhá cesta.

Bohuš Matuš (48) se před necelým rokem stal poprvé otcem. Jeho tehdy sedmnáctiletá partner...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu