Po nařčení ze sexuálního napadení se Pavel Trávníček stáhl do ústraní. Manželka Monika nyní prozradila, jak vše vnímá i jak rodina tráví čas

Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Foto: nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2022

Od ledna nebylo po herci Pavlu Trávníčkovi (71) ani vidu, ani slechu. Jeho žena Monika (36) prolomila mlčení a pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jaké mají plány a na co se oba těší.

Dvojice se poznala už před mnoha lety v pořadu DO-RE-MI, který Pavel Trávníček moderoval. V roce 2015 se konala svatba a zanedlouho se jim narodil syn Max (5). Loni si prošli menší manželkou krizí, ale teď se zdá být opět vše zalité sluncem a jako rodina skvěle fungují. A to i přesto, že momentálně nevědí, kam dřív skočit.

"Přes léto mám hodně práce, je spousta firemních akcí, navíc se blíží velké koncertní turné," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková, která kromě svého manžela zastupuje i další umělce, a to včetně houslisty Jaroslava Svěceného (61).

Ani Pavel Trávníček, nejslavnější český představitel princů, ale nezahálí. Divadlo kvůli pandemii sice upozadil, ale vrhl se na nový projekt. "Momentálně buduje se synem Pavlem dabingové studio. Moc se těším, až bude hotové. Bude to super, budou se tam dělat filmy s německými herci," prozradila pro ŽivotvČesku.cz jeho žena s tím, že na rodinu a malého synka si ale čas vždy najde.

Společně také plánují dovolenou. "Určitě někam vyrazíme, jen zatím pořádně nevím, kdy a kam to bude. Čechy to jistí, ale rádi bychom se podívali i k moři. Možná ale vyrazíme až na na podzim," odhalila své plány pro ŽivotvČesku.cz. Jelikož malý Max ještě nemá školní povinnosti, tak to jistě nebude žádný problém.

Kromě těchto příjemných starostí pár řeší i mnohem horší záležitost. Policie totiž prošetřuje hercovo údajné sexuální obtěžování, jehož se měl dopustit před lety a z něhož ho na začátku tohoto roku obvinilo hned několik žen. Trávníček všechna nařčení důrazně odmítá. Monika za manželem pevně stojí a je mu oporou. "Stoprocentně mu věřím," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že více se k celé kauze nemůže vyjadřovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.