Po narození dcery předvedla výstavní postavu v plavkách. Přestala jsem to hrotit, říká Patricie Pagáčová o hubnutí

Herečka Patricie Pagáčová
Herečka Patricie Pagáčová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2021

Teprve v květnu letošního roku oznámila šťastnou novinu, že se stala pyšnou maminkou prvního dítěte – dcery s netradičním jménem Bibiana. Herečka a porotkyně televizní pěvecké show Patricie Pagáčová (32) si prošla těhotenským obdobím a ani po narození miminka nebojuje s žádnými kilogramy navíc. Naopak – vypadá snad ještě lépe než kdykoli předtím. "Trvalo mi pár let, než jsem to pustila z hlavy. Vždycky to může být horší, ale samozřejmě i lepší. Podle mě je ideální se nepřejídat. U mě osobně tohle funguje nejlépe," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Na televizních obrazovkách ji mohou diváci vídat v porotě hudební soutěže Superstar 2021, kde je druhou ženskou zástupkyní – její kolegyní je zpěvačka a bývalá finalistka Monika Bagárová (27). Krásná blondýnka teprve před několika měsíci přivedla na svět holčičku, kterou má s manželem Tiborem. Ale jako by snad ani nikdy těhotná nebyla, protože se především v rámci SuperStar objevuje v krátkých šatech, nebojí se upnutých modelů a ukazuje štíhlé nohy a útlý pas.

"Člověk k tomu musí mít takový zdravý přístup. Chápu, že váhu a postavu lidé hodně řeší, je to pochopitelné. Já jsem to »hrotila« úplně stejně, trvalo mi pár let, než jsem to pustila z hlavy. Není to v životě tak podstatné. Vždycky to může být horší, ale samozřejmě i lepší. Podle mě je ideální se nepřejídat. Jíst do »polosyta« a pít do »polopita«, u mě osobně tohle funguje nejlépe. Zároveň mít dostatek zdravého pohybu," vyjádřila se Patricie Pagáčová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si občas zacvičí jógu a nejlepší pohybovou aktivitou je pro ni chůze, na kterou nedá dopustit.

V minulosti se představitelka Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice potýkala s pár kilogramy navíc – teď by ale všem, kteří ji za to kritizovali, velmi rychle vyschlo v ústech. Herečka má štíhlé křivky a po těhotenství dokonce i vosí pas. To předvedla na fotce v plavkách na sociálních sítích během podzimní dovolené v Chorvatsku. A nutno říct, že mateřství ještě podtrhlo její půvab a je znát, že jí hodně svědčí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.