Po oslavě s Felixem se Lucie Gelemová dostala do postele o půlnoci. Pak ukázala žlutého Okamuru

Lucie Gelemová ve společnosti Felixe Slováčka (vlevo) a Františka Janečka
Lucie Gelemová ve společnosti Felixe Slováčka (vlevo) a Františka Janečka
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2021

Ve znamení růžové, laškovných pohledů i duchaplných debat nad sklenkou dobrého pití. Tak si výtvarnice Lucie Gelemová (38) po boku hudebníka Felixe Slováčka (78) užila narozeninovou oslavu hudebního hudebního producenta Františka Janečka (77). "Zdrželi jsme se něco přes tři hodiny, určitě jsme tam nijak neponocovali," uvedla výtvarnice pro ŽivotvČesku.cz a ukázala obraz, na kterém zvěčnila lídra SPD Tomia Okamuru (49).

"Byl to příjemný večer, příjemná oslava a měla jsem příjemný doprovod. S Felixem jsme jako dárek přinesli láhev kvalitního vína. Růžovou jsme zvolila, protože tuto barvu mám ráda a dobře se v těchto odstínech cítím," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz dobře naladě výtvarnice, jak si velkolepou oslavu 77. narozenin hudebního producenta Františka Janečka vychutnala.

Přiznala, že ale na Felixe trochu tlačila, že je čas jít spát, protože druhý den ji čekal velmi náročný den. "Zdrželi jsme se něco málo přes tři hodiny, určitě jsme tam nijak neponocovali, odcházeli jsme přes půlnocí. Já připravuji výstavu svých obrazů, od rána jsem měla hodně věcí k řešení, tak jsem ponocovat nechtěla, protože mi bylo jasné, že budu muset ráno rozumně vstávat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lucie Gelemová s tím, že na návštěvníky výstavy čekají unikátní portréty českých politiků. Do redakce pak Lucie Gelemová zaslala fotku se žlutým Okamurou i pestrobarevným Andrejem Babišem.

"S výstavou mi Felix velmi pomáhá a těšíme se na vernisáž, kde také zahraje," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz mladá dáma, která dokazuje, že i po rozchodu zůstala Felixovi dobrou přítelkyní a on jí to svou přízní a zkušenostmi oplácí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.