Po rodinné tragédii je zase šťastný, fotbalista Daniel Kolář oznámil pohlaví miminka

Daniel Kolář prožívá životní štěstí
Daniel Kolář prožívá životní štěstí
Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Ten příběh zná snad každý fotbalový fanoušek v Česku. Legendární plzeňský fotbalista Daniel Kolář (34) ztratil manželku Terezu. Ve věku třiceti let mu ji vzala zákeřná rakovina. Nyní je Kolař znovu šťastný po boku nové partnerky Sáry. A nyní oznámil, jaké pohlaví bude mít miminko, které s paní Sárou čekají.

O tom, jak bolestivý život umí být, ví plzeňská legenda hodně. Hráč, který vedle Davida Limberského či Pavla Horvátha tvořil osu plzeňské Viktorky, přišel o milovanou manželku Terezu. Ta ve třiceti letech prohrála boj s rakovinou.

První nenápadné potíže začaly na romantické dovolené v Egyptě. Paní Terezu jen trochu bolela záda. Pak se přidala teplota a nespavost. Tradiční léky nezabíraly. Lékaři měli nejdříve hypotézu, zda paní Kolářová nemá těžké deprese. Definitivní diagnóza byla mnohem děsivější.

Když paní Tereza odešla, byl Daniel Kolář na dně. Velkou oporou mu byl fotbal a kamarádi. A pak mu do života vstoupila půvabná Sára, kterou si později vzal na zámku Mcely za ženu.

Příběh má další krásné pokračování. V úterý ráno Kolář fanouškům oznámil, že dvojice čeká holčičku. "Odhalení pohlaví miminka je pro nás jeden z nejkrásnějších zážitků na světě," uvedl Kolář a dodal, že je nesmírně vděčný a pokorný. Fanoušci už navrhují, aby se maličká jmenovala Tereza.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.