Reklama:

Sedm měsíců po narození dcery oznámil Daniel Kolář další novinku. Čeká je pořádný zápřah, říká manželka Limberského

Daniel Kolář a David Limberský v dresu plzeňského týmu.
Daniel Kolář a David Limberský v dresu plzeňského týmu.
Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Bývalý plzeňský fotbalista Daniel Kolář (35) s manželkou Sárou před sedmi měsíci přivítali na světě dceru Lauru a teď oznámili, že maličká dostane sourozence. S velkou gratulací přispěchali také David Limberský (37) s manželkou Lenkou (37). "Je to úžasná zpráva a vždy je to zázrak. Musím ale říct, že je doma čeká pořádný zápřah," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Lenka Limberská.

Reklama:

Bývalý fotbalový reprezentant a jedna z legend plzeňského fotbalu Daniel Kolář má pořádný důvod k radosti. Jeho okouzlující manželka Sára oznámila, že rodina se rozroste. Kolářovi přitom teprve před sedmi měsíci na světě přivítali dceru Lauru.

Reklama:

"Když se štěstí a láska násobí. Budeme čtyři," napsala ke společné rodinné fotce se snímkem z ultrazvuku Sára Kolářová, která si fotbalistu ve výslužbě vzala loni v září.

Radostná zpráva potěšila také spoluhráče ze zlaté plzeňské éry Davida Limberského (37) a jeho manželku Lenku. "Je to úžasná novinka a vždy je to zázrak. Z celého srdce jim to s Davidem přejeme, je to fakt krásné. Musím ale říct, že to bude pořádný zápřah. Když vidím, co se někdy děje u nás, tak jsem na ně zvědavá," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Lenka Limberská, která s fotbalovým bouřlivákem vychovává dceru Lilien.

Daniel Kolář po letech trápení konečně zažívá pořádnou dávku rodinné radosti. Osud si pro vynikajícího fotbalistu přichystal nejtěžší zkoušku v roce 2014, tehdy zákeřná choroba vzala život jeho první manželce Tereze (†30).

"Snažím se být vděčný za to, co mám. Když si se Sárou hrajeme s malou, tak si připomínáme to štěstí. To, že jsme zdraví, že můžeme žít tam, kde žijeme a mít se tak dobře, jak se máme," uvedl fotbalista pro internetový projekt Bez frází, když ve zpovědi rekapituloval dosavadní život.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: