Reklama:

Po rozchodu s Felixem Slováčkem prožívá Lucie Gelemová novou lásku. Já chlapy miluji, řekla krásná výtvarnice s úsměvem

Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
Foto: Se svolením Lucie Gelemové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 3. 2023

Výtvarnice Lucie Gelemová (40), která se po sedmi letech vztahu za bouřlivých okolností před více než rokem rozešla se saxofonistou Felixem Slováčkem (79), má znovu důvod k úsměvu. Nejenže se jí daří po pracovní stránce, ale aktuálně prožívá novou lásku. "Je to křehké," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Vztah mezi krásnou brunetkou a známým hudebníkem Felixem Slováčkem trval dlouhých sedm let, přestože byl nadaný saxofonista stále ženatý s herečkou Dádou Patrasovou (66). Ačkoliv se měli velice rádi, nakonec se rozešli ve zlém a dlouho si vzájemně nemohli přijít na jméno.

Reklama:

"Paní Gelemová už pro mě neexistuje, vůbec nejsme v kontaktu, nemyslím na ni," sdělil před rokem Felix Slováček redakci ŽivotvČesku.cz a i později se dušoval, že jeho vztah s mladší umělkyní je již dávno uzavřenou kapitolou. Nyní se podle vyjádření Lucie Gelemové zdá, že čas částečně obrousil některé hrany a dovolil oběma pozapomenout na staré křivdy.

"Je pravda, že s Felixem jsme navázali přátelský vztah, a jsem za to ráda. Občas se vidíme a těší mě, že spolu dokážeme na velmi důstojné úrovni komunikovat," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická tmavovláska dokonce prozradila, že s Felixem Slováčkem jsou občas v přátelském kontaktu. O návratu ale nemůže být ani řeč, protože srdce talentované výtvarnice nyní patří jinému muži, jehož identitu si zatím nechává pro sebe.

"Je to křehké. Já jsem pořád zamilovaná. Já chlapy miluji," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Lucie Gelemová a na dotaz ohledně délky vztahu zopakovala, že její láska je v současnosti křehká. Je proto pravděpodobné, že se momentálně nachází ve svém počátku.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: