Reklama:

Po rozchodu žije opět naplno. Krásná Monika Absolonová prozradila, s kým oslaví své 45. narozeniny

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2021

Zpěvačka Monika Absolonová je zase o rok starší. U ní ale platí, že věk je jen číslo. V pondělí slaví pohledná umělkyně své 45. narozeniny a redakci ŽivotvČesku.cz prozradila, kdo ji v její velký den obohatí o svou přítomnost. "Slavit budu se svými blízkými... tak hezky," svěřila majitelka fenomenálního hlasu, která si v posledních měsících života prošla velmi těžkým obdobím, když ukončila vztah s otcem svých dětí Tomášem Hornou (40).

Reklama:

Muzikálová hvězda Monika Absolonová patří mezi osobnosti showbyznysu, které se neváhají se svými fanoušky na sociálních sítích podělit jak o to příjemné, co jim život přináší, tak i o ty méně šťastné chvilky. Na začátku května zaskočila všechny informací, že se rozpadl její sedmiletý vztah s Tomášem Hornou. Důvodů bylo několik. Emočně nepříjemnou situaci ale zvládla jako skutečně silná žena.

Reklama:

Zpěvačka se neponořila do smutku, ale začala na sobě více pracovat. Jenže komplikace jí do života vstoupila znovu, když si v polovině června zlomila nohu. Za pár týdnů byla ale sádra pryč a Monika se opět pustila do toho, co miluje, tedy do práce. "Vše zvládám díky rodině a přátelům," řekla Monika Absolonová tehdy pro ŽivotvČesku.cz. A právě s nejbližšími oslaví své narozeniny.

"Slavit budu se svými blízkými," prozradila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz a se svými fanoušky se pak podělila o to, co by si ke svému velkému dni přála. "Být zdravá, šťastná, spokojená, zamilovaná, milovaná, žít v pravdě a lásce, mít stále radost ze svého povolání a abych tu radost uměla udělat jiným a aby byli všichni moji blízcí zdraví a šťastní a nejvíc moji kluci Tadeáš, Matouš a Jonáš (pes, pozn. red.)," vyjmenovala zpěvačka, která v posledních měsících několikrát změnila i účes.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: