Po rozchodu žije opět naplno. Krásná Monika Absolonová prozradila, s kým oslaví své 45. narozeniny

Zpěvačka Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2021

Zpěvačka Monika Absolonová je zase o rok starší. U ní ale platí, že věk je jen číslo. V pondělí slaví pohledná umělkyně své 45. narozeniny a redakci ŽivotvČesku.cz prozradila, kdo ji v její velký den obohatí o svou přítomnost. "Slavit budu se svými blízkými... tak hezky," svěřila majitelka fenomenálního hlasu, která si v posledních měsících života prošla velmi těžkým obdobím, když ukončila vztah s otcem svých dětí Tomášem Hornou (40).

Muzikálová hvězda Monika Absolonová patří mezi osobnosti showbyznysu, které se neváhají se svými fanoušky na sociálních sítích podělit jak o to příjemné, co jim život přináší, tak i o ty méně šťastné chvilky. Na začátku května zaskočila všechny informací, že se rozpadl její sedmiletý vztah s Tomášem Hornou. Důvodů bylo několik. Emočně nepříjemnou situaci ale zvládla jako skutečně silná žena.

Zpěvačka se neponořila do smutku, ale začala na sobě více pracovat. Jenže komplikace jí do života vstoupila znovu, když si v polovině června zlomila nohu. Za pár týdnů byla ale sádra pryč a Monika se opět pustila do toho, co miluje, tedy do práce. "Vše zvládám díky rodině a přátelům," řekla Monika Absolonová tehdy pro ŽivotvČesku.cz. A právě s nejbližšími oslaví své narozeniny.

"Slavit budu se svými blízkými," prozradila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz a se svými fanoušky se pak podělila o to, co by si ke svému velkému dni přála. "Být zdravá, šťastná, spokojená, zamilovaná, milovaná, žít v pravdě a lásce, mít stále radost ze svého povolání a abych tu radost uměla udělat jiným a aby byli všichni moji blízcí zdraví a šťastní a nejvíc moji kluci Tadeáš, Matouš a Jonáš (pes, pozn. red.)," vyjmenovala zpěvačka, která v posledních měsících několikrát změnila i účes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.