Po rozchodu znovu do záře reflektorů. Pavla Tomicová omládla, pochlubila se velmi hubenou figurou

Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2022

Poprvé od rozchodu s manželem se herečka Pavla Tomicová (60) ukázala ve společnosti. Návrat do světla reflektorů to byl velkolepý, protože sympatická plavovláska na pohled velmi omládla, navíc se pochlubila také pěknou postavou. Umělkyni, která v minulosti bojovala s kilogramy navíc, to velice slušelo. "Ona teď opravdu vypadá skvěle," pochválila ji před časem kolegyně a kamarádka Tereza Brodská (54) pro ŽivotvČesku.cz.

Pavla Tomicová má za sebou životní etapu, na kterou nejspíš nebude vzpomínat v dobrém. Po devatenácti letech manželství ji totiž loni v prosinci opustil Ondřej Malý (56), a to kvůli kolegyni ze seriálu Slunečná - herečce Kristýně Kociánové (37).

Po rozchodu blond herečka velmi výrazně zhubla. Zamávala neuvěřitelným 35 kilogramům, se kterými dlouhodobě bojovala. I když by se mohlo zdát, že za rapidním úbytkem hmotnosti stál stres, sama Pavla Tomicová se nechala slyšet, že hubla pomocí pravidelné a zdravé stravy.

Po prožitém rozchodu nebylo divu, že si od společenského života potřebovala trochu odpočinout. Kromě natáčení seriálu ZOO proto raději příliš na veřejnost nechodila. Nyní se však zdá, že období smutku má již za sebou, protože 1. prosince dorazila do pražského kina Bio Oko na premiéru nového filmu »A pak přišla láska«. V něm si nejen zahrála, ale také se podílela na scénáři.

Herečka na premiéře hýřila úsměvy a bylo vidět, že se mezi ostatními hosty skvěle baví. Kromě toho všechny přítomné oslnila svým vzhledem. Vypadala velice svěží a mladě, navíc se zdá, že ještě trochu zapracovala na své postavě. V černých krajkových šatech, které vynesla, jí to moc slušelo.

"Ona teď opravdu vypadá skvěle. Když byla ve Varech na mém křtu knihy, kde reprezentovala za nějaký film, už tam vypadala fantasticky," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz její kamarádka Tereza Brodská s tím, že je Pavla Tomicová nyní skutečně jako vyměněná.

Pavla Tomicová má z prvního manželství syna Adama (29), s Ondřejem Malým pak dceru Anežku (21). Po rozchodu si její expartner s Kristýnou Kociánovou již stačil pořídit třetího potomka, který se narodil v září. Dvojice oficiálně nepotvrdila, jakého pohlaví narozené dítě je, podle informací serveru Sedmička by ale měli mít syna Tomáše.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.