Po vystoupení v SuperStar přiznal Sámer Issa další rozchod. Naordinoval jsem si intimní lockdown, tvrdí zpěvák

Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Foto: Se svolením Sámera Issy
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2021

V neděli večer se zpěvák Sámer Issa (36) ve velkém stylu po 17 letech vrátil na místo, kde se zrodila jeho sláva. V aktuální řadě pěvecké show SuperStar s dalšími finalisty ze svého ročníku zazpíval společnou píseň Veď mě dál. Šlo o velmi nostalgický večer. Pro ŽivotvČesku.cz po vystoupení přiznal, že v jeho osobním životě došlo k několika změnám. "Bude to znít možná divně, ale já jsem na sebe uvalil intimní lockdown," uvedl kontroverzní zpěvák.

V roce 2004 se během první řady SuperStar divákům představila desítka finalistů, na kterou se týden co týden dívaly miliony diváků. V neděli večer se po 17 letech sešla většina z nich na jednom pódiu. A to v přímém přenosu aktuální řady, kde společně zazpívali společnou skladbu, která před lety patřila k nejhranějším v českých rádiích.

Při společném vystoupení sice chyběla vítězka ročníku Aneta Langerová (35) a Petra Zlatuška Páchová (35), ale rozhodně si ho nenechal ujít Sámer Issa. Po velmi emotivním vystoupení, které mohl v neděli sledovat televizní divák v přímém přenosu, se pro ŽivotvČesku.cz milovník života rozpovídal o svém soukromí. Tedy spíše o tom, že v současnosti už netvoří pár s dvaadvacetiletou partnerkou, o které donedávná mluvil velmi příznivě.

"Anna je skvělá, dělá toho pro mě opravdu moc. Umím si představit jednou i miminko, já si umím představit hodně věcí, ale jsem teď opatrnější ve slovech. Už několikrát jsem říkal, že to cítím na rodinu a pak to nevyšlo, po všech těch slovech si nyní prostě užívám to, co teď mám," řekl zpěvák pro ŽivotvČesku.cz letos v květnu, kdy se poprvé pohlednou brunetkou pochlubil. Teď přiznal, že vztah skončil.

Krach původně nadějné lásky svým pohledem zdůvodnil zpěvák tím, že ve vztahu došlo k odlišným názorů na život. "Julie Anna odjela na půl roku do Dubaje, tak jsme si řekli, že si dáme pauzu, že by to nemělo cenu. Já jsem teď opravdu bez žen, naordinoval jsem si úplný intimní lockdown," přiznal Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má alespoň více času na kamarády a hudbu. Na druhou stranu ho prý celá záležitost mrzí. Teď podle svých slov žije v celibátu.

"Psychicky mě to změnilo. Vždy jsem něco lámal přes koleno a pak to nevyšlo. Takže jsem se rozhodl, že se nejdřív srovnám, budu se věnovat plně práci a pak uvidíme, jestli přijde nějaká láska," vysvětlil interpret se syrskými kořeny pro ŽivotvČesku.cz již dříve, jak bere rozchody. Smutným faktem na konci lásky je, že jde o slova, která neřekl poprvé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.