Po zásahu policie touží po stěhování. Z bytu do baráku, kde budeme mít zahrádku, říká Bohuš Matuš

ŽivotvČesku
Zpěvák Bohuš Matuš v pronajatém bytě v Bohnicích
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 6. 2021

Budou tomu tři týdny, kdy v pronajatém bytě v pražských Bohnicích zasahovala u zpěváka Bohuše Matuše (47) hlídka policie. Důvodem byl sousedský spor, který podle jeho slov přerostl ve fyzické napadení. Nadaný zpěvák se následně rozhodl kvůli sousedským sporům, že pro svou rodinu najde nový domov. "Řešíme nějaké nabídky, mezi nimi je baráček v Praze. Tam bychom měli klid a zahrádku," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Matuš se v polovině loňského roku přestěhoval s tehdy těhotnou partnerkou do pražských Bohnic, kde si pronajali byt o velikosti 3+1. Tehdy pro ŽivotvČesku.cz upřesnil, že důvodem stěhování je, aby miminko (dcera Natálie) mělo svůj pokojíček.

Jenže kvůli tomu, že zpěvák nevychází se sousedem, se kterým se dostal do roztržky jeho bratr, rozhodl se pro hledání něčeho vhodnějšího. A to domova, kde bude moct zpívat a kouřit. "Měli jsme to ohlášeno jako spor mezi sousedy kvůli kouření na balkoně, kdy tam měla proběhnout nějaká hádka. Když měl jít jeden z těch mužů na nákup, tak ho měl málem soused shodit ze schodů. Na místo přijeli kolegové, kteří zjistili, že případ je bez napadení, bez škody na majetku a nikdo nechce nic oznamovat, celá věc tak byla vyřešena na místě," řekl po incidentu pro ŽivotvČesku.cz k výjezdu mužů zákona mluvčí policie Jan Daněk.

"Teď už je klid, ale rozhodli jsme se, že si najdeme něco, co nám bude více vyhovovat. Takže se nám o nové bydlení teď stará jedna firma a máme nabídku na baráček v Praze, což by se nám líbilo. Měli bychom zahrádku a víc místností," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš své plány.

Momentálně si nestěžuje na práci. Naopak si pronájem velkého domu může dovolit. "Zpívám po rozvolnění prakticky každý den, teď budu mít vystoupení v Krtkově světě, tedy místě, kde jsem se ženil," dodal pro ŽivotČesku.cz majitel fenomenálního hlasu, že s rozvolněním protiepidemických opatření se mu opět pracovně daří.

Už před časem se zpěvák Bohuš Matuš (48) opakovaně svěřil s tím, že by si přál dvě děti. P...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu