Pod rouškou dokonalosti. Anně z filmu Van Helsing byste blížící se padesátku neřekli

Herečka Kate Beckinsaleová
Herečka Kate Beckinsaleová
Foto: Profimedia.cz
Publikováno: 27. 2. 2021

Kate Beckinsaleová (47) je jednou z velkých hollywoodských hereček, který navštívily Česko. Tato původem britská kráska přijela při příležitosti natáčení filmu Van Helsing už před 17 lety a vypadá to, jako by se od té doby vůbec nezměnila. Stárnutí si nepřipouští a jak sama řekla, odmítá kvůli blížící se padesátce jen sedět doma a štrikovat.

Ve filmu Van Helsing hrála krásnou Annu a po 17 letech od premiéry se téměř nezměnila. Kate Beckinsaleová je necelé tři roky před oslavou 50. narozenin v obdivuhodné formě a v obličeji lze jen těžko hledat jakékoliv vrásky. Její recept proti stárnutí je jednoduchý, zkrátka si ho nepřipouští.

Beckinsaleová si nemyslí, že by si ženy s přibývajícím věkem měly přestat užívat života. "Něžné pohlaví jako by se po dovršení 32 let měly vzdát zábavy. Nepiju, nechodím na večírky, neberu drogy, ale chodím ven, nečekám doma u štrikování na menopauzu,“ řekla herečka otevřeně v rozhovoru pro magazín Women’s Health.

Nařčení z botoxu ji přimělo k tomu, aby řekla, jak je možné, že ve 47 letech vypadá nejméně o 10 let mladší. "Hydratuji pleť, používám stále stejnou kosmetiku, chodím za specialistkou na pravidelné procedury, jako je například terapie červeným světlem, ale botox jsem nikdy nepodstoupila,“ prozradila Beckinsaleová svůj recept na krásu.

Na svou stále štíhlou postavu je Kate pyšná stejně jako na hladký obličej, poslechla si ale i komentáře, že zveřejňováním fotografií v bikinách dokazuje, že prochází krizí středního věku. "Nedělám nic špatného, neškrtím veverky, nikomu neubližuji, proto by mé činy neměl nikdo tak hloupě komentovat,“ myslí si zdravě sebevědomá britská herečka.

K pozitivnímu přístupu ke stárnutí ji přiměla smutná životní událost. "Stárnutí musí přijít, je přirozené. Můj otec zemřel ve 31 letech a stárnout nemohl. Je dobré, když vám věk přibývá, protože je tady jen jedna alternativa, ta opačná a tu nechci,“ vysvětlila Kate pro magazín Glamour, proč si z let hlavu neláme.

Česká herečka Iva Janžurová v květnu oslavila své 80. narozeniny. Na projekci a tiskové ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu