Podívaná pro dámy. Aquaman Jason Momoa ukázal skoro celé odhalené tělo

Jason Momoa
Jason Momoa
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2022

Oblíbený hollywoodský herec Jason Momoa (43) potěšil všechny fanynky, když na sociální síti zveřejnil fotografie, na kterých je oděný pouze do tradičních havajských »trenýrek«, které zakrývají skutečně jen to nejnutnější. Učinil tak v rámci příprav na natáčení nového seriálu. Pro magazín Men's Health urostlý svalovec pohovořil o svém přístupu ke cvičení.

Herec, který se objevil mimo jiné v seriálu Hra o trůny v roli divokého Khala Droga, je skutečně »kus chlapa«. Silák, jenž je původem z Honolulu, je známý pro svůj drsný vzhled bojovníka a pyšní se vypracovanými svaly, které ve svých rolích často ukazuje. Totéž jej čeká také v rámci seriálu »Chief Of War«, který se má odehrávat na Havaji v 18. století a na jehož natáčení se aktuálně připravuje.

Muž, který měří 193 centimetrů a patří tak mezi nejvyšší herce, se rozhodl nic neponechat náhodě a do role se patřičně vžít. Za tím účelem proto začal oblékat tradiční havajský oděv - bederní roušku zvanou »malo«. Ta dává vyniknout nejen jeho svalům, ale také tradičním tetováním, která zdobí jeho tělo.

Pro web Men's Health Jason Momoa mimo jiné prozradil, jaké je tajemství jeho figury. Dalo by se předpokládat, že pro takovou horu svalů musí trávit každý den hodiny v posilovně. To však herec sám vyvrací. "Je to jen genetika. Havajané jsou velcí lidé. Hodně lezu po skalách. Možná jsem opice. Miluju ten pocit. Líbí se mi být hlavou dolů. Jako dítě jsem vždycky rád lezl po stromech a houpal se ve větru. Ale zvedání činek je náročné," popsal, co je za jeho vynikající kondicí.

Existují dokonce i druhy pohybu, které jsou umělci s vizáží vrcholového sportovce zcela cizí. A prim mezi nimi hraje jóga, které holduje jeho exmanželka Lisa Bonetová (55), se kterou se rozešel na počátku letošního roku. Ještě v době, kdy mezi nimi vše bylo v pořádku, se však exotická herečka pokusila svou polovičku přimět, aby se k ní na lekci jógy někdy připojila.

"Takže jsem jógu jednoho dne zkusil a byla to nejtěžší věc v mém životě. Raději bych vzpíral auto. Lezení na horu El Capitan by bylo jednodušší než dvě hodiny jógy. Už se nemůžu ohýbat! Mám tak zkrácené šlachy. Je to k pláči. Vzpomínám si, jak si ze mě na lekci dělali legraci a nazvali mě barbarem Conanem. Byl jsem na hodině jógy se staršími dámami a všechny držely ruce nahoře a já si říkal: »To je tak těžké«," uvedl Jason Momoa s patrnou hrůzou v hlase.

Herec se s krásnou Lisou Bonetovou, mimo jiné exmanželkou zpěváka Lennyho Kravitze (58), poznal v roce 2005 a šlo o lásku na první pohled. V roce 2007 se páru narodila dcera Lola Iolani (15) a o rok a půl později přišel na svět syn Nakoa-Wolf (13). Svatba proběhla až v roce 2017, již na počátku roku 2022 však dvojice oznámila rozchod z blíže nespecifikovaných důvodů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.