Reklama:

Podle hesla "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš" se dcery Veroniky Žilkové neřídí. Kordula už zase randí se zámožným Damianem

Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2024

Kordula Stropnická, dcera herečky Veroniky Žilkové, už není single. Znovu randí se staronovým přítelem Damianem, se kterým se loni na podzim rozešla. S informací přišel jako první Blesk.cz, znovuobnoveným vztahem své sestry se ale netajili na sociálních sítích ani Agáta Hanychová a Vincent Navrátil, kteří spolu se zamilovaným mladým párem trávili víkend na středočeském statku. Jak se zdá, tak i mladší dcera Veroniky Žilkové se řídí heslem, že stará láska nerezaví, jako to dokazuje i Agáta, jež si po 12 letech od rozchodu vzala otce syna Kryšpína. O rozchodu Korduly v listopadu její matka Veronika údajně nic nevěděla, jak sdělila pro ŽivotvČesku.cz. Možná jen herečka nechtěla dělat závěry, jelikož tušila, že to mezi mladými není definitivní.

Reklama:

Kordula Stropnická ještě v polovině února trávila Valentýna po boku své rodiny u Agáty doma. V poslední době, kdy sdílí na instagramovém profilu jednu romantickou večeři za druhou, se ale dalo tušit, že už zřejmě není single. Teď už je jasné, že čas opět tráví se svým přítelem Damianem, se kterým se již v říjnu loňského roku podruhé rozešla.

Reklama:

Pouto mezi mladými milenci je ale zřejmě silnější, než by se mohlo zdát. Stále je to k sobě táhne, jak dokazují fotografie deníku Blesk.cz. Mladší dcera Veroniky Žilkové se tedy heslem »Do stejné řeky dvakrát nevstoupíš« určitě neřídí. Půvabná blondýnka se více než hlavou řídí svým srdcem.

K rozchodu Korduly a Damiana, který studentka přiznala až po měsíci, se nechtěla vyjadřovat její maminka Veronika Žilková. "Nic jsem nečetla, o ničem nevím," uvedla začátkem listopadu populární herečka pro ŽivotvČesku.cz. Zřejmě tušila, že to mezi Kordulou a Damianem nebude znamenat definitivní konec. Zbývá tedy Kordulce popřát, aby napotřetí opět nedošlo mezí ní a její láskou k rozchodu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: