Podoba je nepřehlédnutelná. Syn modelky Heleny Christensen kráčí po molech se stejnou grácií jako máma

Helena Christensen se svým synem
Helena Christensen se svým synem
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 12. 2020

Bývalá dánská modelka, královna krásy a módní návrhářka Helena Christensen (51) byla jednou z nejvýraznějších tváří módního průmyslu v 90. letech. I dnes má prvotřídní tělo a krásnou tvář, pracovní příležitosti ale spíš odmítá a své místo uvolnila synovi. Mingus Lucien Reedus (21) zdědil její rysy a je žádaným modelem.

Sotva začal Mingus Lucien Reedus přicházet do puberty a ztrácet dětské rysy, bylo jasné, že až dospěje, bude z něj pěkný mladý muž. Syn modelky Heleny Christensen a herce Normana Reeduse se příliš nepotatil a v obličeji je celý máma.

Ještě v osmnácti neměl ambice stát se modelem a Helena to plně podporovala. „Říkal, že to není nic pro něj, že půjde přehlídku Calvina Kleina a tím končí. Asi si to rozmyslel, když se mu nabídly další příležitosti,“ řekla Christensen v rozhovoru pro Metro.

Mingus si chtěl modelingem vydělat na filmovou tvorbu, k té se nakonec nedostal a pokračuje ve stopách mámy, která bývala ikonou. Helena Christensen zpočátku nadšená nebyla, ale změnila názor. „Je to moje dítě, budu ho podporovat ve všem, co bude chtít dělat.

Debut

Mladý pohledný model skutečně debutoval na přehlídkách pro značku Calvin Klein, které měly být jeho první a poslední prací v oblasti módy. Nabídky, které mu pak začaly chodit, ale neodmítl tak, jak měl původně v plánu.

Mingus Lucien Reedus začal svou kariéru u příležitosti newyorského týdne módy, od té doby se objevil i na řadě dalších přehlídek pro slavné návrháře a jejich domy, předváděl kupříkladu i kolekci Tommy Hilfiger. Jeho fyzická podoba s mámou a talent, který po ní zdědil, jsou nepřehlédnutelné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.